Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Gran Hotel Bahía del Duque Resort

Tento luxusní pohádkový zámeček s architekturou inspirovanou kanárskými domy z 19. století, je určen pro náročnější klienty. Ve velké okrasné zahradě naleznete 3 bazény se sladkou vodou, 2 bazény se slanou vodou, dětský bazén (2 bazény jsou v zimních měsících vyhřívané) a sluneční terasy s lehátky a slunečníky, dětské hřiště. Hotel se nachází na Tenerife v letovisku Costa Adeje.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Apartman
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Gran Hotel Bahía del Duque Resort , budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha Gran Hotel Bahía del Duque Resort:

Na jižním pobřeží ostrova Tenerife v městečku Adeje, asi 5 km od Playa de las Américas, 24 km od letiště.

Vybavení Gran Hotel Bahía del Duque Resort:

Tento luxusní pohádkový zámeček s architekturou inspirovanou kanárskými domy z 19. století, je určen pro náročnější klienty. Celkem 20 menších budov nabízí 311 pokojů a 46 apartmá, vstupní halu s hlavní recepcí, barem a informačním centrem, 26 konferenčních sálů, 8 restaurací a 9 barů, společenskou místnost, Wi-Fi připojení na internet, hernu, nákupní středisko, směnárnu a soukromé parkoviště. Ve velké okrasné zahradě naleznete 3 bazény se sladkou vodou, 2 bazény se slanou vodou, dětský bazén (2 bazény jsou v zimních měsících vyhřívané) a sluneční terasy s lehátky a slunečníky, dětské hřiště. Samozřejmostí je animační program a dětský klub (3 – 12 let). Pro dokonalou relaxaci hostů přibylo k nabídce centra zdraví a krásy (masáže, sauna, kadeřnictví) v roce 2009 relaxační centrum SPA (bazén s masážním okruhem, léčebné programy atd.).

Standardní pokoj (20 až 30 m2): Je zařízený v secesním stylu, klimatizovaný, s telefonem, televizí se satelitními programy, minibarem, trezorem, mramorovou plně vybavenou koupelnou s vysoušečem vlasů a WC a balkónem nebo terasou. Pokoj s výhledem na moře je za příplatek (uveden v ceníku). Maximální obsazenost – 3 osoby.

Junior suite (35 až 40 m2): Je vybaven shodně jako standardní pokoj, obývací prostor není oddělen od ložnice dveřmi. Maximální obsazenost - 3 osoby.

Suite (45 až 50 m2): Vybaven shodně jako standardní pokoj, ložnice je oddělena od obývacího pokoje dveřmi. Maximální obsazenost – 3 osoby.

Sport:

Tělocvična, squash, 2 tenisové kurty s umělým povrchem a osvětlením, 2 kurty na paddle, squash, minigolf, volejbalové hřiště, ping pong, kulečník, půjčovna horských kol, vodní sporty na pláži. Dále 5 golfových hřišť, která jsou vzdálená 10 až 15 km od hotelu (hoteloví hosté mají na tato hřiště slevu).

Obchody:

Menší obchody a restaurace jsou v bezprostřední blízkosti hotelu Gran Hotel Bahía del Duque Resort, asi 600 m od hotelu je také luxusní obchodní centrum Del Duque.

Pláž u Gran Hotel Bahía del Duque Resort :

Gran Hotel Bahía del Duque Resort leží v bezprostřední blízkosti pláže Playa del Duque se světle hnědým pískem.

Internetové stránky:

Gran Hotel Bahía del Duque Resort

Aktuální popis od CK

Vybavení objektuTento pohádkový zámeček inspirovaný kanárskou architekturou 19. století, nabízí v 20 menších budovách 311 pokojů, 46 apartmá a v zahradě 40...

Parametry

Typ ubytování Hotel, Apartman
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.