Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Playa Sur Tenerife

Výhodou hotelu Playa Sur Tenerite je umístění přímo u písečné pláže El Medáno. V pěším dosahu je zároveň rušné centrum letoviska Playa de las Américas s možnostmi zábavy.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Playa Sur Tenerife, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Playa Sur Tenerife

Na jihovýchodním pobřeží ostrova, 9 km od letiště, na kraji menšího střediska El Medáno.

Vybavení objektu

Jednoduše zařízený hotel Playa Sur Tenerife má celkem 75 pokojů. Hostů, je k dispozici recepce, výtah, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu ve společných prostorech, společenská místnost, restaurace, 2 bary, kavárna, sauna, masáže, služby prádelny, malý obchod se suvenýry a půjčovna aut. Na sluneční terase je bazén se slanou vodou, lehátka a slunečníky.

Dvoulůžkový pokoj

Pokoj má ve svém vybavení televizi se satelitními programy, telefon, koupelnu s WC, balkon. Za příplatek je možné objednat pokoj s výhledem na moře.Maximální kapacita – 2 dospělé osoby a 1 dítě (včetně dětí do 2 let).

Stravování

Dle ck: Snídaně a večeře jsou formou švédských stolů.

Sport

V hotelu Playa Sur Tenerife je stolní tenis. Na pláži možnost vodních sportů - kite, potápění a windsurfing (oblast je proslulá pořádáním národních a mezinárodních závodů ve windsurfingu), cykloturistika.

Obchody

Obchody a restaurace se nachází cca 1 km od hotelu v centru města El Medáno. Turistické centrum zábavy a nočního života ostrova, Playa de las Américas, je vzdálené asi 25 km.

Pláž u hotelu Playa Sur Tenerife

Hotel se nachází přímo na pláži El Medáno s tmavým pískem. 

Internetové stránky

www.hotelplayasurtenerife.com

Aktuální popis od CK

Vybavení objektuJednoduše zařízený hotel má celkem 75 pokojů. Hostů je k dispozici recepce, výtah, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu ve společných...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.