Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Abama Hotel Resort

Abama Hotel Resort leží na jihozápadním pobřeží v klidné části ostrova Tenerife, v letovisku Guía de Isora, přibližně 30 km od letiště Reina Sofia. Luxusní hotelový resort Abama Hotel Resort nabízí ubytování v kaskádových vilách v nádherně upravené zahradě. Vzdálenosti od golfových hřišť: přímo u hotelu Abama Golf Club, 30 km Amarilla Golf, 45 km od Buenavista Golf, 80 km od Real Club de Golf de Tenerife, 10 km Golf Costa Adeje, 30 km Golf del Sur, 15 km Golf Las Américas, 23 km od Los Palos Golf Center a 59 km od La Rosaleda.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Abama Hotel Resort, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha Abama Hotel Resort:

Na jihozápadním pobřeží v klidné části ostrova Tenerife, přibližně 30 km od letiště Reina Sofia.

Vzdálenosti od golfových hřišť: přímo u hotelu Abama Golf Club, 30 km Amarilla Golf, 45 km od Buenavista Golf, 80 km od Real Club de Golf de Tenerife, 10 km Golf Costa Adeje, 30 km Golf del Sur, 15 km Golf Las Américas, 23 km od Los Palos Golf Center a 59 km od La Rosaleda.

Vybavení Abama Hotel Resort:

Luxusní hotelový resort Abama Hotel Resort nabízí ubytování v kaskádových vilách v nádherně upravené zahradě. V hlavní budově je prostorná recepce, výtahy a obchůdky. V celém komplexu je devět restaurací, pět barů, kadeřnictví, čistírna, kongresové sály a dětský klub pro děti od 4 do 11 let. Zkušený tým animátorů připravuje zábavné i sportovní programy pro děti i dospělé a večerní hudební a umělecká představení. Klienti mohou relaxovat ve Wellness & Spa centre (2 500 m²) a absolvovat zde nepřeberné množství léčebných procedur. V hotelové zahradě Abama Hotel Resort je 8 bazénů (některé v zimních měsících vyhřívané), každý má sluneční terasu s lehátky a slunečníky a dětské brouzdaliště.

Standardní pokoj (40 m2): Klimatizovaný, luxusně vybavený dvoulůžkový pokoj nabízí hostům televizi se satelitními programy, minibar, telefon, trezor, koupelnu s WC a balkon nebo terasu.  Maximální obsazenost – 2 dospělé osoby a 1 dítě.

Pokoj junior Abama (60 m2): Dvoulůžkový pokoj zařízený v místním národním stylu má ve vybavení televizi se satelitními programy, internet, telefon, trezor, minibar, kávovar, prostornou koupelnu s WC a vysoušečem vlasů a balkon nebo terasu. Z některých je výhled na moře. Maximální obsazenost – 3 osoby.

Sport:

Dohromady 7 tenisových kurtů s umělým povrchem (možnost výuky v tenisové škole), vodní sporty, rybaření a potápění.

Golf:

Pro své hosty zajišťuje hotel Abama Hotel Resort rezervace i slevy na všech golfových hřištích ostrova včetně školy golfu.

Obchody:

Přímo v komplexu Abama Hotel Resort je několik obchodů a luxusních butiků.

Pláž u Abama Hotel Resort:

Menší hotelová pláž je písečná a zaručuje absolutní soukromí. Klienti mají možnost využít i sluneční terasu, která s pláží sousedí.

Internetové stránky:

Abama Hotel Resort

Aktuální popis od CK

Vybavení objektuLuxusní hotelový resort nabízí 469 pokojů umístěných v kaskádových budovách s maurskými prvky a vilách. Hostům je k dispozici prostorná...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.