Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Tigotan Lovers & Friends Playa De Las Américas

Hotel Tigotan Lovers & Friends Playa De Las Américas nabízí svým hostům vysoký standard a bohatou nabídku služeb. Pláž Playa del Camisón se světlým pískem leží jen 500 m od hotelu. Zároveň jsou v dosahu i nákupní možnosti. Hotel akceptuje pouze osoby starší 18 let.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Tigotan Lovers & Friends Playa De Las Américas, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Tigotan Lovers & Friends Playa De Las Américas

Na jihu ostrova, 20 km od letiště, v letovisku Playa de las Américas. Hotel akceptuje pouze hosty starší 18 let.

Vybavení objektu

Hotel Tigotan Lovers & Friends Playa De Las Américas byl zrekonstruován v roce 2015 a nabízí celkem 416 pokojů. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, 4 výtahy, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu v prostoru recepce a baru, internetové terminály, 2 restaurace, 2 bary, herna, služby prádelny, půjčovna kol a aut. V hotelové zahradě se nachází bazén pro dospělé (v zimních měsících vyhřívaný), sluneční terasa s lehátky a slunečníky, jacuzzi. Na střeše hotelu je sluneční terasa Roofttop s druhým bazén a intimnější atmosférou a oddělená zóna pro nudisty. Hotel pořádá denní i večerní animační program, sportovní akce, umělecké výstavy a představení.

Dvoulůžkový pokoj

Klimatizovaný pokoj je zařízen v středomořském stylu. Ve svém vybavení má televizi se satelitními programy, minibar (za příplatek), bezplatné Wi-Fi připojení k internetu, trezor (k pronájmu), telefon, koupelnu s WC a vysoušečem vlasů, balkon. Za příplatek je možné objednat pokoj s výhledem na bazén. Maximální obsazenost – 3 osoby (starší 18 let).

Pokoj Romance

Základní vybavení je stejné jako u dvoulůžkového pokoje, navíc ve vybavení kávovar Nespresso, rychlovarná konvice, osobní aromaterapie (za poplatek), jacuzzi, župany a pantofle, v koupelně sprcha s dešťovým efektem. Umístění - 2. - 5. patro s výhledem na bazén.Maximální obsazenost - 2 osoby (starší 18 let).

Pokoj Smart

Základní vybavení je stejné jako u dvoulůžkového pokoje, navíc ve vybavení kávovar Nespresso, rychlovarná konvice, herní konzole (na vyžádání), přípojky USB, župany a pantofle. Umístění – v horních patrech komplexu, 3. -5. patro s výhledem na bazén.Maximální obsazenost - 2 osoby (starší 18 let).

Stravování

Dle ck: Snídaně a večeře jsou formou švédských stolů v hotelové restauraci. K dispozici je také moderní à la carte restaurace Santa Rosa Grill.

Sport

Zdarma víceúčelový tenisový kurt, za poplatek kulečník, stolní tenis a minigolf.

Obchody

V blízkém okolí hotelu Tigotan Lovers & Friends Playa De Las Américas jsou různé obchody, bary i restaurace.

Pláž u hotelu Tigotan Lovers & Friends Playa De Las Américas

Asi 500 m od hotelu je pláž Playa del Camisón se světlým pískem a pláž se světlešedým pískem Playa de las Vistas cca 1 km.

Internetové stránky

www.dreamplacehotels.com

Aktuální popis od CK

Vybavení objektuHotel byl zrekonstruován v roce 2015 a nabízí celkem 416 pokojů. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, 4 výtahy, bezplatné Wi-Fi...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.