Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

H 10 Costa Adeje Palace

V hotelové zahradě jsou 3 bazény pro dospělé (jeden v zimě vyhřívaný) a jeden pro děti (v zimě vyhřívaný), sluneční terasa s lehátky a slunečníky, bar u bazénu, dětské hřiště a dětský klub. Přímo v hotelu je Wellness centrum Costa Adeje (vyhřívaný krytý bazén, vířivka, sauna, turecké lázně, kadeřnictví atd.). Hotel leží na Tenerife v letovisku Costa Adeje.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili H 10 Costa Adeje Palace, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha H 10 Costa Adeje Palace: 

Na jižním pobřeží Tenerife v klidné části letoviska Costa Adeje, 20 km od letiště.

Vybavení H 10 Costa Adeje Palace :

Čtyřpatrový hotel H 10 Costa Adeje Palace má velkou vstupní halu s recepcí a výtahy, celkem 467 pokojů (438 dvoulůžkových a 29 Junior suite), 4 konferenční sály, společenský sál, obchůdky, 3 restaurace, piano bar, internetový koutek, Wi-Fi připojení na internet ve společných prostorech a v některých pokojích, prádelnu, parkoviště a garáž. V hotelové zahradě jsou 3 bazény pro dospělé (jeden v zimě vyhřívaný) a jeden pro děti (v zimě vyhřívaný), sluneční terasa s lehátky a slunečníky, bar u bazénu, dětské hřiště a dětský klub. Tým animátorů připravuje celodenní animační programy. Přímo v hotelu je Wellness centrum Costa Adeje (vyhřívaný krytý bazén, vířivka, sauna, turecké lázně, kadeřnictví atd.).

Standardní pokoj (23,36 m2): Klimatizovaný dvoulůžkový pokoj je vybaven telefonem, připojením na internet, minibarem, trezorem, televizí se satelitními programy, koupelnou s vysoušečem vlasů a WC a balkonem či terasou. Za příplatek (uveden v ceníku) možno zajistit výhled na moře. Maximální obsazenost – 3 osoby. Maximální obsazenost pokoje s výhledem na moře - 3 dospělé osoby a 1 dítě.

Junior suite (66,29 m2): Vybaven shodně jako standardní pokoj, ale je prostornější a disponuje také větší terasou a výhledem na moře. Maximální obsazenost - 3 dospělé osoby a 1 dítě.

Sport:

Tenisové kurty, tělocvična, stolní tenis, minigolf, kulečník, plážový volejbal. V blízkosti hotelu se nacházejí 2 golfová hřiště.

Obchody:

Několik málo obchůdků a restaurací najdete v těsné blízkosti H 10 Costa Adeje Palace, větší obchodní a zábavní centra přibližně 1 km od hotelu.

Pláž u H 10 Costa Adeje Palace:

Přímo u H 10 Costa Adeje Palace se nachází menší písčitá pláž, vstup do moře je ale kamenitý. Přímo u hotelu je malá, částečně kamenitá pláž Playa la Enramada, asi 15 minut chůze od hotelu najdete světlou písečnou pláž Playa del Duque. Na Playa de las Américas odjíždí od hotelu zdarma autobus.

Internetové stránky:

H 10 Costa Adeje Palace

Aktuální popis od CK

Vybavení objektuTento čtyřpatrový hotel má celkem 467 pokojů rozložených do několika propojených budov. Hosté mají k dispozici velkou vstupní halu s recepcí,...

HotelVstupní hala, recepce, výtahy, hlavní restaurace, à la carte restaurace, barbecue, piano bar, bar u bazénu, konferenční místnost, WiFi na recepci...

StřediskoCosta AdejePolohaHotel je umístěný v zahradě u místní komunikace, cca 2,5 km od centra střediska Costa Adeje, cca 30 km od letiště; obchody,...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.