Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Iberostar Torviscas Playa

Hotel nabízí halu s recepcí, 4 výtahy, salonky, bary, restaurace, obchod s novinami a se suvenýry, kadeřnictví, diskotéku, 3 konferenční místnosti, dětský klub, směnárnu, internetovou kavárnu i zónu s možností Wi-Fi připojení na internet. V zahradě jsou 2 bazény pro dospělé (jeden v zimních měsících vyhřívaný), dětský bazén a sluneční terasa s lehátky a slunečníky, dětské hřiště. Hotel se nachází v letovisku Costa Adeje na Tenerife.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Iberostar Torviscas Playa , budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha Iberostar Torviscas Playa:

V jižní části ostrova Tenerife v letovisku Costa Adeje, 20 km od letiště. Je dobře situovaný a vhodný pro rodinnou dovolenou.

Vybavení Iberostar Torviscas Playa:

Moderní, prostorně navržený hotel má 470 pokojů na 6 podlažích. Nabízí halu s recepcí, 4 výtahy, salonky, bary, restaurace, obchod s novinami a se suvenýry, kadeřnictví, diskotéku, 3 konferenční místnosti, dětský klub, směnárnu, internetovou kavárnu i zónu s možností Wi-Fi připojení na internet. V zahradě jsou 2 bazény pro dospělé (jeden v zimních měsících vyhřívaný), dětský bazén a sluneční terasa s lehátky a slunečníky, dětské hřiště. Hotel pořádá každodenní večerní programy.

Standardní pokoj (19 m2): Dvoulůžkový pokoj je klimatizovaný, vybavený telefonem, televizí se satelitními programy, minibarem, trezorem a koupelnou s WC. Balkon má výhled do zahrady nebo do vnitrozemí, za příplatek je možné objednat výhled na moře. Maximální obsazenost – 3 osoby.

Sport:

Aerobik, badminton, stolní tenis, volejbal, kulečník, tenisový kurt s tvrdým povrchem, kurt na squash. Přibližně 1 km od hotelu Iberostar Torviscas Playa je potápěčská škola

Stravování:

Snídaně a večeře jsou poskytovány formou švédských stolů v hotelové restauraci.

Obchody:

Přibližně 500 m od hotelu Iberostar Torviscas Playa na plážové promenádě se nachází velké obchodní centrum s mnoha obchody, restauracemi a bary.

Pláž u Iberostar Torviscas Playa:

Písečná 800 m dlouhá pláž Playa de Faňabé s černým pískem se nachází asi 150 m od hotelu.

Internetové stránky:

Iberostar Torviscas Playa

Aktuální popis od CK

Vybavení objektuTento šestipatrový hotel má 470 pokojů a byl celkově rekonstruován v roce 2017. Svým klientům nabízí vstupní halu s recepcí, výtahy, možnost...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.