Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Gran Hotel Turquesa Playa

Gran Hotel Turquesa Playa leží v severní části ostrova Tenerife, 100 km od letiště, ve středisku Puerto de la Cruz. Hotelový komplex Gran Turquesa Playa disponuje 350 pokoji a 50 apartmány. Hotel leží jen 150 m od tmavé vulkanické pláže Playa Jardín.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Gran Hotel Turquesa Playa, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha Gran Hotelu Turquesa Playa 

Gran Hotel Turquesa Playa leží v severní části ostrova Tenerife, 100 km od letiště, ve středisku Puerto de la Cruz.  Menší obchod je přímo v hotelu, další nákupní možnosti v bezprostřední blízkosti. Centrum Puerta de la Cruz s bary, restauracemi a obchody je 1 km od hotelu.

Vybavení hotelu

Hotelový komplex Gran Turquesa Playa disponuje 350 pokoji a 50 apartmány. Součástí je vstupní hala s recepcí, Wi-Fi připojení k internetu je v Chilli out terase (zdarma, omezený provoz), internetový koutek (za poplatek), restaurace, 2 bary, pivnice, společenská místnost s TV, dětský klub (4 - 12 let), kadeřnictví a sauna (za poplatek), obchůdky, herna, půjčovna aut. K hotelu patří 4 bazény pro dospělé a 1 vnitřní (vyhřívaný, omezený provoz, za poplatek), 2 bazény pro děti, venkovní jacuzzi, bar u bazénu (otevřen v letních měsících), sluneční terasa s lehátky a slunečníky (osušky k bazénu zdarma). Zajištěny jsou animační programy pro děti, mládež a dospělé během dne i večera, večerní vystoupení. Hotel a areál (vyjma bazénu) má bezbariérový přístup a upravené pokoje pro handicapované klienty.

Ubytování

Standardní pokoj (30 m2): Dvoulůžkový pokoj je v letních měsících klimatizovaný,  Za poplatek je možnost pronájmu malé ledničky, trezor, minibaru a Wi-Fi připojení k internetu. Každý má koupelnu s WC a vysoušeč vlasů, terasu nebo balkon.
Maximální kapacita – 3 dospělé osoby.

Stravování

dle CK, Polopenze formou švédských stolů s možností příplatku plné penze nebo all inclusive.

Sport

Gran Hotel Turquesa Playa nabízí sportovní vyžití v podobě tenisu, mini golfu, posilovny (zdarma) a squashe (za poplatek).

Pláž

Gran Hotel Turquesa Playa se nachází 150 m od tmavé vulkanické pláže Playa Jardín.

Aktuální popis od CK

Vybavení objektuV jedné pětipatrové budově hotel nabízí celkem 350 pokojů (některé uzpůsobeny pro osoby tělesně postižené). Hostům je k dispozici vstupní...

PolohaV severní části ostrova, 93 km od letiště, v letovisku Puerto de la Cruz.Vybavení objektuV jedné pětipatrové budově hotel nabízí celkem 350 pokojů...

Polohaseverní části ostrova, 93 km od letiště, v letovisku Puerto de la Cruz.UbytováníV jedné pětipatrové budově hotel nabízí celkem 350 pokojů (některé...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.