Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Playa de la Arena

Hotel Playa de la Arena nabízí 7 výtahů (z toho 4 panoramatické), několik barů a restaurací, kongresové sály, kadeřnictví, saunu a masáže, malý obchod, televizní místnost, internetovou místnost, prádelnu, dětský klub a směnárnu. V hotelové zahradě jsou k dispozici 2 bazény se sladkou vodou pro dospělé (jeden v zimních měsících vyhřívaný), dětský bazén s toboganem a sluneční terasa s lehátky a slunečníky. Hotel se nachází na Tenerife v Playa de la Arena.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Apartman
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Playa de la Arena , budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha Playa de la Arena :

Na jihozápadním pobřeží Tenerife pod útesy Los Gigantes, 46 km od letiště. Díky útesům má tato oblast své speciální mikroklima, a proto je zde vždy o několik stupňů tepleji než v ostatních částech ostrova.

Vybavení objektu Playa de la Arena :

Moderní šestipatrová budova Playa de la Arena má 430 dvoulůžkových pokojů, 7 výtahů (z toho 4 panoramatické), několik barů a restaurací, kongresové sály, kadeřnictví, saunu a masáže, malý obchod, televizní místnost, internetovou místnost, prádelnu, dětský klub a směnárnu. V hotelové zahradě jsou k dispozici 2 bazény se sladkou vodou pro dospělé (jeden v zimních měsících vyhřívaný), dětský bazén s toboganem a sluneční terasa s lehátky a slunečníky. Playa de la Arena zajišťuje také animační program.

Standardní pokoj (34,89 m2): Komfortně zařízený a klimatizovaný dvoulůžkový pokoj je vybaven televizí se satelitními programy, telefonem, minibarem, trezorem, koupelnou s vysoušečem vlasů a WC a balkonem nebo terasou s výhledem do ulice nebo na bazén/moře (příplatek uveden v ceníku). Maximální obsazenost standardního pokoje – 3 osoby. Maximální obsazenost pokoje s výhledem na moře - 2 osoby + postýlka.

Junior suite (56,10 m2): Vybaven shodně jako standardní pokoj. Dvoulůžková ložnice je oddělena dveřmi od obývacího pokoje. Tento typ pokoje má povinný příplatek (uveden v ceníku) za výhled na moře. Maximální obsazenost – 2 dospělé osoby a 2 děti.

Sport:

Tenisový kurt, petanque, minigolf, posilovna, dětské hřiště, hřiště na volejbal, stolní tenis, kulečník.

Obchody:

Menší obchody jsou v blízkosti Playa de la Arena, větší obchodní centrum je v městečku Los Gigantes.

Pláž u Playa de la Arena:

Krásná pláž Playa de la Arena s černým pískem se nachází asi 50 m od hotelu. Získala ocenění Evropské unie, což symbolizuje modrá vlajka s dvanácti hvězdami.

Internetové stránky:

Playa de la Arena

Parametry

Typ ubytování Hotel, Apartman
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.