Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

H10 Tenerife Playa

Hotel H10 Tenerife Playa se nachází na severu ostrova Tenerife ve středisku Puerto de la Cruz u Lago Martiánez. Tento hotel leží pouhých 50 metrů od pláže.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili H10 Tenerife Playa, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu H10 Tenerife Playa

Hotel H10 Tenerife Playa se nachází na severu ostrova Tenerife ve středisku Puerto de la Cruz u Lago Martiánez. Letiště Tenerife Norte je vzdáleno 25 km a letiště Tenerife Sur 90 km, hlavní město Santa Cruz de Tenerife 35 km.

Vybavení hotelu

Hotel H10 Tenerife Playa má k dispozici 235 dvoulůžkových pokojů, 37 jednolůžkových pokojů a 12 dvoulůžkových pokojů pro individuální využití. K vybavení hotelu patří restaurace El Drago, 2 bary, 2 bazény pro dospělé (1 v zimě klimatizovaný) a bazén pro děti, jacuzzi, sauna, internetový koutek, herna a televizní místnost, kadeřnictví, prádelna. Wi-Fi připojení je možné ve veřejné části hotelu. Zajištěn je sportovně zaměřený animační program a večerní představení. Inspirovat se můžete kuchařskou show v El Drago restauraci.

Ubytování

Standardní pokoj: Komfortní pokoje s klimatizací mají výhled na moře, bazén nebo promenádu. Standardní dvoulůžkový pokoj má 18 m2. Rezervovat si můžete také pokoj s balkónem (26 m2), který je za příplatek. Mezi vybavení pokoje patří: televize s mezinárodními programy, minibar a trezor (za příplatek), plně vybavená koupelna s vysoušečem vlasů. Některé pokoje mají bezbariérový přístup.
Maximální obsazenost: 3 dospělé osoby nebo 2 dospělé osoby a dítě.

Jednolůžkový pokoj: Pokoj je shodně vybaven jako dvoulůžkový pokoj s možností výhledu na moře, bazén či zahradu. Za příplatek je možný jednolůžkový pokoj s balkónem.

Sport

V hotelu H10 Tenerife Playa je posilovna, víceúčelové hřiště, stolní tenis.

Stravování

dle CK, Hotel H10 Tenerife Playa nabízí polopenzi formou švédských stolů s možností příplatku all inclusive.

Pláž

Hotel H10 Tenerife Playa leží 50 m od pláže.

Aktuální popis od CK

Vybavení objektuV jedné budově se třemi propojenými křídly hotel nabízí celkem 324 pokojů (některé uzpůsobeny pro osoby tělesně postižené). Hostům je k...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.