Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Sol Princesa Dácil

Hotel Sol Princesa Dácil leží v jižní části ostrova Tenerife ve středisku Los Cristianos. Hotel disponuje 364 pokoji, které jsou rozmístěny v 15 patrové budově. Hotel Sol Princesa Dácil je určen pro rodinnou dovolenou, má specifické animační programy pro děti 

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Sol Princesa Dácil, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Sol Princesa Dácil

Hotel Sol Princesa Dácil leží v jižní části ostrova Tenerife ve středisku Los Cristianos, 17 km od letiště TFS (Reina Sofia). Centrum Los Cristianos s obchůdky, restauracemi a bary se nachází 500 m od hotelu.

Vybavení hotelu

Hotel Sol Princesa Dácil disponuje 364 pokoji, které jsou rozmístěny v 15 patrové budově. Klientům je k dispozici recepce, restaurace, 2 bary, internetový koutek (za poplatek), kadeřnictví a parkoviště u hotelu. V hotelové zahradě je 1 bazén pro dospělé a 1 pro děti, využít můžete lehátek a slunečníků. Wi-Fi připojení k internetu je možné u recepce (za poplatek). Hotelový řetězec Sol Meliá je určen pro rodinnou dovolenou, má specifické animační programy pro děti, mini klub od 5 – 12 let, dětské hřiště, Flinstones - tematické centrum zábavy s umělou stěnou aj. Během dne i večera je zajištěn také animační program dospělé.

Ubytování

Standardní pokoj (20 m2): Standardní dvoulůžkový pokoj je vybaven telefonem, TV se satelitním vysíláním, trezorem (za poplatek), jeho součástí je koupelna s WC a terasa (12 m2). Pokoje se nacházejí v 1. – 2. patře.
Maximální obsazenost - 2 dospělé osoby

Standardní pokoj se salónem (55 m2): Pokoj je shodně vybaven jako standardní pokoj, je prostornější, navíc má obývací část s možností přistýlky. Pokoje mají výhled na bazén nebo městečko Los Cristianos. Objednat lze také pokoj s přímým výhledem na moře (za příplatek).
Maximální obsazenost - 4 dospělé osoby

Pokoj superior (36 m2): Vkusně zařízený klimatizovaný pokoj se nachází v 13. – 15. patře, má boční výhled na moře. Přímý výhled na moře je možný za příplatek. V koupelně je k dispozici vysoušeč vlasů.     
Maximální obsazenost - 2 dospělé osoby

Sport

V hotelu Sol Princesa Dácil je posilovna (zdarma) a tenisový kurt, vodní sporty na pláži, minigolf (za poplatek)

Stravování

dle CKpolopenze s možností příplatku all inclusive.

Pláž

Playa de Los Cristianos se světlým pískem se nachází 200 m od hotelu Sol Princesa Dácil.

Aktuální popis od CK

Vybavení objektuTento hotel nabízí v jedné 15 patrové budově celkem 364 pokojů. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, výtahy, bezplatné Wi-Fi...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.