Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Santa Cruz Contemporaneo

Hotel leží na severu ostrova Tenerife v hlavním městě Santa Cruz de Tenerife. V okolí hotelu jsou obchody, restaurace, muzeum, parky, přístav, městské centrum a historické staré město.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Santa Cruz Contemporaneo, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Vybavení hotelu Santa Cruz Contemporaneo

Hotel Santa Cruz Contemporaneo v centru města Santa Cruz nabízí celkem 150 pokojů. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, restaurace, bar, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu v celém hotelu, 4 konferenčních místnosti, výtahy, služby prádelny, hlídání dětí (na vyžádání, za poplatek), půjčovna aut. Na sluneční terase je bazén (červen - září) s lehátky a slunečníky. 

Obchody

V okolí hotelu Santa Cruz Contemporaneo jsou obchody, restaurace, muzeum, parky, přístav, městské centrum a historické staré město.

Pláž u hotelu Santa Cruz Contemporaneo

Pláž Las Teresitas leží 7 km od hotelu.

Internetové stránky

www.barcelo.com 

Poloha

Na severu ostrova, 65 km od letiště, v hlavním městě Santa Cruz de Tenerife.

Aktuální popis od CK

Vybavení objektuHotel v centru města Santa Cruz nabízí celkem 150 pokojů. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, restaurace, bar, bezplatné Wi-Fi...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.