Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Troya

Čtyřhvězdičkový hotel Troya nabízející široké spektrum služeb a výběr z několika možností ubytování je vhodný pro všechny věkové kategorie klientů, počínaje páry až po rodiny s dětmi. Hotel se nachází v klidné části letoviska Costa Adeje, 50 metrů od pláže.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Hodnocení uživatelů
2/5
Nic moc

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Troya, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Troya

Hotel Troya se nachází na jižním pobřeží, 20 km od letiště v klidné části letoviska Costa Adeje.

Vybavení hotelu

Hotel Troya nabízí v jedné členité sedmipatrové budově celkem 318 pokojů. Hostům je k dispozici prostorná vstupní klimatizovaná hala s recepcí, několik výtahů, internetový terminál (za poplatek), bezplatné Wi-Fi připojení k internetu v celém hotelu, 2 restaurace, 2 bary, televizní a společenská místnost, sauna, masáže, autopůjčovna a pronájem kol, služba prádelny, prodejní automaty, malý obchod a novinový stánek. V hotelové zahradě je bazén pro dospělé s oddělenou částí pro děti (v zimních měsících vyhřívaný), sluneční terasa s lehátky a slunečníky, dětský park. Hotel připravuje denní i večerní animační programy pro děti i dospělé.

Vybavení pokojů

Standardní pokoj:

(uveden v ceníku – 27m2) Klimatizovaný dvoulůžkový pokoj má ve vybavení televizi se satelitními programy, telefon s přímou volbou, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu, ledničku, trezor (k pronájmu), koupelnu s WC, vanou a vysoušečem vlasů, balkon nebo terasu s částečným bočním výhledem na moře. Maximální obsazenost – 3 osoby.

Rodinný pokoj:

(příplatek uveden v ceníku – 40 m2): Vybaven shodně jako standardní pokoj, ale je prostornější, navíc je dvoulůžková ložnice oddělena od obývací části dveřmi, 2 televize se satelitními programy a pracovní stůl. Umístění v zadní části hotelu, mají balkon nebo terasu. Maximální obsazenost – 3 dospělé osoby nebo 2 dospělé osoby a 2 děti.

Pokoj Club Alexandre:

(příplatek uveden v ceníku – 27 m2): Klimatizovaný dvoulůžkový pokoj má základní vybavení shodné se standardním pokojem, navíc má minibar, trezor (k pronájmu), v koupelně župany a pantofle, uvítací láhev vína a vstup do SPA. Umístění od 4. patra výše, balkon nebo terasa má boční výhled na moře. Maximální obsazenost – 3 osoby.

Sport

V hotelu je posilovna, stolní tenis, squash, tenisový kurt, minigolf. Na přilehlé pláži je nabídka různých vodních aktivit.

Stravování

Dle CK. Snídaně a večeře jsou formou bufetu v hotelové restauraci s nabídkou mezinárodní i regionální kuchyně, vegetariánské a dětské menu na vyžádání. Program all inclusive zahrnuje plnou penzi (obědy formou menu), lehké občerstvení, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby v průběhu celého dne.

Obchody

Menší obchod je přímo v hotelu, vedle hotelu u plážové promenády jsou různé obchody, bary a restaurace, asi 300 m od hotelu je autobusová zastávka a větší obchodní centrum.

Pláž

Hotel Troya se nachází cca 50 od pláže, oddělen je pouze plážovou promenádou.

Aktuální popis od CK

Vybavení objektuTento rodinný hotel nabízí v jedné členité sedmipatrové budově celkem 354 pokojů. Hostům je k dispozici prostorná vstupní hala s recepcí,...

HotelVstupní hala, recepce, výtahy, restaurace, bar v lobby a u bazénu, WiFi v areálu hotelu zdarma, konferenční místnost; za poplatek půjčovna aut. Velký...

StřediskoCosta AdejePolohaHotel leží v blízkosti centra střediska Costa Adeje s mnoha obchody a restauracemi, cca 1 km od zábavního Siam parku a cca 17 km od...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno

Nejnovější hodnocení

Neznámý uživatel, 1. 11. 2021 v některých případech cena neodpovídá kvalitě

Doporučuje

Nic moc

Recenze

Kvalita a vybavení pokojů
Celkové vybavení
Prostředí okolo ubytování
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.