Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Oro Negro

V hotelové zahradě se nacházejí bazén, dětské brouzdaliště a sluneční terasa s lehátky a slunečníky. Oro Negro připravuje každý den animační program. Tmavá písečná pláž Playa las Vistas je vzdálená necelých 15 minut chůze. V okolí Oro Negro  je velké množství různých obchůdků, nákupních středisek, restaurací a kaváren. Lokalita je na Tenerife v Playa de las Américas.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Oro Negro , budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha Oro Negro :

Na jihu ostrova Tenerife, v letovisku Playa de las Américas, 22 km od letiště.

Vybavení objektu Oro Negro :

Hotelový komplex Oro Negro tvoří 3 budovy s celkem 269 pokoji, 7 výtahy, recepcí, restaurací, barem, několika obchůdky, dětským koutkem, hernou a kadeřnictvím. V hotelové zahradě se nacházejí bazén, dětské brouzdaliště a sluneční terasa s lehátky a slunečníky. Oro Negro připravuje každý den animační program.

Standardní pokoj (24,5 m2): Účelně zařízený dvoulůžkový pokoj má televizi se satelitními programy, telefon, trezor, koupelnu s vanou a WC a balkon nebo terasu. Maximální obsazenost – 3 osoby.

Sport:

Dětské hřiště, stolní tenis, stolní fotbal, volejbal, vodní pólo, petanque.

Obchody:

V okolí Oro Negro  je velké množství různých obchůdků, nákupních středisek, restaurací a kaváren.

Pláž u Oro Negro :

Tmavá písečná pláž Playa las Vistas je vzdálená necelých 15 minut chůze.

Internetové stránky:

Oro Negro

Aktuální popis od CK

Popisek připravujemewww.hoteles-catalonia.esVybavení objektuJednoduše zařízený hotelový komplex tvoří 3 budovy s celkem 269 pokoji. Nabízí vstupní halu s...

PolohaNa jihu ostrova, 20 km od letiště v rušnější části letoviska Playa de las Américas.UbytováníJednoduše zařízený hotelový komplex tvoří 3 budovy s celkem...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.