Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Vincci Tenerife Golf

Hotel Vincci Tenerife Golf nabízí celkem 125 pokojů, vstupní halu s recepcí, několik výtahů, WiFi připojení, restauraci s nekuřáckou zónou, bar, společenskou místnost s televizí se satelitním vysíláním, bazén s lehátky a slunečníky, dětské brouzdaliště, masáže a saunu. Několikrát týdně je pro hosty připraven denní i večerní animační program. Hotel se nachází na Tenerife v Golf del Sur.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Vincci Tenerife Golf , budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha Vincci Tenerife Golf:

V jižní části ostrova Tenerife, 22 km od letiště. Přibližně 500 m od hotelu leží golfové hřiště Golf del Sur.

Vzdálenosti Vincci Tenerife Golf od ostatních hřišť: 30 km Abama Golf Club, 1,5 km Amarilla Golf, 73 km od Buenavista Golf, 80 km od Real Club de Golf de Tenerife, 21 km Golf Costa Adeje, 13 km Golf Las Américas, 10 km od Los Palos Golf Center a 112 km od La Rosaleda.

Vybavení hotelu Vincci Tenerife Golf:

Hotel Vincci Tenerife Golf byl v roce 2006 celkově zrekonstruován. Nabízí celkem 125 pokojů, vstupní halu s recepcí, několik výtahů, WiFi připojení, restauraci s nekuřáckou zónou, bar, společenskou místnost s televizí se satelitním vysíláním, bazén s lehátky a slunečníky, dětské brouzdaliště, masáže a saunu. Několikrát týdně je pro hosty připraven denní i večerní animační program.

Standardní pokoj (30 m2): Dvoulůžkový pokoj má samostatnou klimatizaci, televizi se satelitními programy, minibar, telefon, WiFi připojení na internet, trezor, kompletně vybavenou koupelnu s WC a vysoušečem vlasů a balkon. Maximální obsazenost – 2 dospělé osoby a 1 dítě do 2 let.

Sport:

V nabídce sportovního vyžití je tenisový kurt, squash a posilovna.

Golf:

Vincci Tenerife Golf poskytuje svým hostům slevy na golfová hřiště a zajišťuje i rezervace výuky golfu.

Obchody:

Rybářská vesnička Los Abrigos s typickými restauracemi a obchůdky je vzdálena přibližně 1,5 kilometru od hotelu.

Pláž u Vincci Tenerife Golf:

Přírodní tmavá oblázková pláž leží přibližně 500 m od hotelu. Světlé písečné pláže s pozvolným vstupem do moře jsou v letovisku Playa de las América vzdáleném od hotelu necelých 18 km (dobré spojení linkovým autobusem).

Internetové stránky:

Vincci Tenerife Golf

Aktuální popis od CK

Vybavení objektuHotel nabízí v jedné osmipatrové budově celkem 125 pokojů (některé přizpůsobeny pro tělesně postižené klienty). Hostům je k dispozici vstupní...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.