Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Parque del Sol

Do vybavení komplexu patří recepce s nepřetržitým provozem, restaurace, bar, samoobsluha, kongresový sál, herna, dětský klub. V překrásné tropické zahradě je velký centrální bazén s oddělenou částí pro děti (v zimních měsících vyhřívaný), sluneční terasa s lehátky a slunečníky, bar zapuštěný do bazénu, jacuzzi, dětské hřiště. Hotel se nachází na Tenerife v letovisku Costa Adeje.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Parque del Sol , budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha Parque del Sol :

V jižní části ostrova Tenerife v letovisku Costa Adeje, které sousedí s největším turistickým centrem Playa de las Américas, 24 km od letiště.

Vybavení objektu Parque del Sol :

Celý komplex apartmánů Parque del Sol se skládá z centrální budovy s recepcí a několika dvou až třípatrových budov, situovaných kolem bazénu. Do vybavení komplexu patří recepce s nepřetržitým provozem, restaurace, bar, samoobsluha, kongresový sál, herna, dětský klub. V překrásné tropické zahradě je velký centrální bazén s oddělenou částí pro děti (v zimních měsících vyhřívaný), sluneční terasa s lehátky a slunečníky, bar zapuštěný do bazénu, jacuzzi, dětské hřiště. Pro děti i dospělé jsou připravovány denní a večerní animační programy s živou hudbou.

Apartmán (50 m2): Moderně zařízený apartmán je vybaven samostatnou dvoulůžkovou ložnicí, obývacím pokojem s rozkládací pohovkou, zařízeným kuchyňským koutem (lednička, mikrovlnná trouba), ventilátorem, telefonem se záznamníkem, televizí se satelitními i hudebními kanály. Každý apartmán má vybavenou koupelnu s WC a vysoušečem vlasů, balkon nebo terasu výhledem na bazén nebo do zahrady. Maximální obsazenost – 2 dospělé osoby a 2 děti.

Sport:

V nabídce komplexu je tělocvična, vodní gymnastika a minigolf.

Obchody:

Přímo v komplexu Parque del Sol je větší samoobsluha, další možnosti nákupů jsou asi 300 m od hotelu na nákupní třídě s obchody, kavárnami a restauracemi.

Pláž u Parque del Sol:

Přibližně 300 m od komplexu se nachází pláž Playa Faňabé s černým pískem.

Internetové stránky:

Parque del Sol

Aktuální popis od CK

Vybavení objektuCelý komplex apartmánů se skládá z několika dvou až třípatrových budov situovaných kolem bazénu. Hostům je k dispozici vstupní hala s...

PolohaV jižní části ostrova Tenerife, 22 km od letiště v letovisku Costa Adeje, které sousedí snejvětším turistickým centrem Playa de las Américas. Ubytování...

Parametry

Typ ubytování Apartman
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.