Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Silken Atlántida Santa Cruz

Luxusní hotel stojí nabízí recepci, 2 panoramatické výtahy, konferenční sály s kapacitou až 400 osob, restauraci a bar, kavárnu, kryté parkoviště. Recepce Silken Atlántida Santa Cruz nabízí informační servis, úschovu cenností, kopírování, fax, rezervaci vstupenek na kulturní představení, WiFi připojení na internet, pronájem aut, hlídání dětí. Klientům je k dispozici sauna a jacuzzi se sluneční terasou vybavenou lehátky a slunečníky. Hotel se nachází v hlavním městě Tenerife Santa Cruz de Tenerife.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Silken Atlántida Santa Cruz , budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha Silken Atlántida Santa Cruz:

Na severu ostrova Tenerife přímo v hlavním městě Santa Cruz de Tenerife, 3 km od přístavu, 12 km od Los Rodeos, 65 km od mezinárodní letiště Reina Sofia.

Hotel Silken Atlántida Santa Cruz je vzdálen přibližně 13 km od golfového hřiště Real Club de Golf de Tenerife.
Vzdálenosti od ostatních hřišť: 96 km od Abama Golf Club, 70 km od Amarilla Golf, 76 km od Buenavista Golf, 87 km od Golf Costa Adeje, 69 km od Golf del Sur, 75 km od Golf Las Américas, 81 km od Los Palos Golf Center a 40 km od La Rosaleda.

Vybavení Silken Atlántida Santa Cruz:

Tento luxusní nově rekonstruovaný hotel stojí v obchodním a finančním centru, má 144 pokojů (dvoulůžkové, junior suite, pokoj zařízené pro invalidy, nekuřácké atd.), recepci, 2 panoramatické výtahy, konferenční sály s kapacitou až 400 osob, restauraci a bar, kavárnu, kryté parkoviště. Recepce Silken Atlántida Santa Cruz nabízí informační servis, úschovu cenností, kopírování, fax, rezervaci vstupenek na kulturní představení, WiFi připojení na internet, pronájem aut, hlídání dětí. Klientům je k dispozici sauna a jacuzzi se sluneční terasou vybavenou lehátky a slunečníky.

Standardní pokoj (28 až 30 m2): Luxusní klimatizovaný dvoulůžkový pokoj má ve svém vybavení televizi se satelitními programy, rádio, trezor, telefon, minibar, koupelnu s WC a vysoušečem vlasů. Na vyžádání je možné zajistit dětskou postýlku. Maximální obsazenost – 2 dospělé osoby a 1 dítě do 8 let nebo 3 dospělé osoby.

Junior suite (42 m2): Je vybaven stejně jako standardní pokoj, má ale navíc samostatný obývací pokoj a hydromasážní vanu. Maximální obsazenost – 2 dospělé osoby a 1 dítě do 8 let nebo tři dospělé osoby.

Sport:

Přímo v Silken Atlántida Santa Cruz je tělocvična a půjčovna kol. V blízkosti hotelu najdete Parque Cultural Viera y Clavijo a Parque Marítimo César Manrique proto budou jistě spokojeni i milovníci pěší turistiky nebo joggingu.

Golf:

Hotelová recepce na vyžádání zajistí rezervace na golfovém hřišti. Nejbližší hřiště Real Club de Golf de Tenerife je vzdálené 13 km.

Obchody:

V okolí Silken Atlántida Santa Cruz naleznete obchody i restaurace. Přibližně 200 od hotelu je kongresové centrum Palácio de Congressos, parky, přístav, městské centrum a historické staré město.

Pláž u Silken Atlántida Santa Cruz:

Pláž Las Teresitas leží přibližně 10 km od hotelu.

Internetové stránky:

Silken Atlántida Santa Cruz

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.