Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Pension El Sitio

Hotel / pension El Sitio leží na západním pobřeží ostrova El Hierro u vesničky La Frontera. Z letiště je to do něj 18 km. Hotel se chlubí překrásným výhledem na oceán, hory i oblast El Golfo.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Pension El Sitio, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha Pension El Sitio:

Hotel / pension El Sitio leží na západním pobřeží ostrova u vesničky La Frontera. Z letiště je to do něj 18 km. Hotel se chlubí překrásným výhledem na oceán, hory i oblast El Golfo.

Vybavení objektu Pension El Sitio:

Jde o malý komplex 7 studií/apartmánů, který by se dal přirovnat ke skanzenu. Střed tvoří 200 let starý dům s velkou společenskou místností a příjemnou vinárnou.

Studio (20 m2): Je vybavené 2 samostatnými lůžky, kuchyňským koutem, koupelnou se sprchovým koutem, WC a terasou s výhledem na hory, vinice či moře. Všechno je ve stylu původní stavby pouze z přírodního kamene, dřeva, cihel nebo z pálené hlíny. Maximální obsazenost - 3 osoby.

Stravování:

Možnost vlastního vaření.

Obchody:

Restaurace a obchody najdete ve vesničce La Frontera. Pěšky to do ní trvá maximálně 20 minut.

Sport:

V penzionu El Sitio Vám mohou zprostředkovat masáže a kurzy jógy, meditace, malování. Poradí i s naplánováním trasy pro pěší turistiku.

Pláž u pensionu El Sitio:

Koupání v moři je možné v přírodních bazénech vytvořených lávou a upravených pro potřeby koupání. K těmto bazénům dojedete autem přibližně za 10 minut. Další pláže, například známá Playa de la Verodal, je odsud asi 17 km.

Internetové stránky:

Pension El Sitio

Aktuální popis od CK

PolohaV severní části ostrova El Hierro, 18 km od letiště, obklopen vinicemi vesničky Frontera. Z hotelu je krásný výhled na oceán, horský masiv a oblast El...

Parametry

Typ ubytování Apartman, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.