Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Ida Ines

Hotel Oda Ines se nachází na západním pobřeží ostrova El Hierro v zálivu El Golfo, ve výšce 200 m nad mořem. Z letiště je to sem 18 km, od moře 4 km. Městečko Tigaday (La Frontera) je vzdálené přibližně 1 km.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Ida Ines , budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha:

Hotel se nachází na severozápadním pobřeží ostrova v zálivu El Golfo, ve výšce 200 m nad mořem. Z letiště je to sem 18 km, od moře 4 km. Městečko Tigaday (La Frontera) je vzdálené přibližně 1 km.

Z terasy Ida Ines je krásný výhled na oceán i horský masiv, který chrání záliv El Golfo před východními větry. Zařízení si oblíbili milovníci pěší turistiky.

Vybavení objektu Ida Ines :

Malý hotel Ida Ines  má 12 pokojů zařízených v typickém kanárském stylu. Hostům je k dispozici hotelová recepce uprostřed haly s telefonem, televizí a možností připojení k internetu. Hotelový bar a restaurace jsou v horním patře. Z terasy je krásný výhled na okolí. Uprostřed terasy je bazén se sladkou vodou a masážními tryskami, nechybí ani prostor k slunění s lehátky a slunečníky. Hotel obklopuje zahrada s mnoha pro ostrov typickými ovocnými i okrasnými stromy.

Standardní pokoj

20 m2. Dvoulůžkový pokoj je vybaven koupelnou s WC, bidetem, vysoušečem vlasů, přímou telefonní linkou, trezorem, minibarem a televizorem. Maximální obsazenost – 2 dospělé osoby a 2 děti.

Obchody:

Za společenským vyžitím a nákupy se vyráží do městečka Tigaday.

Sport:

Okolí Ida Ines  nabízí možnost pěší turistiky, horské cyklistiky, létání na padáku a potápění.

Pláž u Ida Ines :

Na ostrově El Hierro existuje pouze několik písečných pláží, nejbližší, Playa de la Verodal, je od hotelu vzdálená přibližně 20 km. Koupání v moři je možné v přírodních bazénech vytvořených lávou a dodatečně upravených pro potřeby plavců. Jedním z nich je například nedaleký El Pozo de las Calcosas.

Internetové stránky

Ida Ines

Aktuální popis od CK

Vybavení objektuTento malý hotel má 12 pokojů zařízených v typickém kanárském stylu. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, bezplatné Wi-Fi připojení...

PolohaV severní části ostrova, v údolí zálivu El Golfo, 18 km od letiště, ve výšce 200 m nad mořem. Je vhodný k odpočinku i pro milovníky pěší...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.