Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Castillo de Elba

Aparthotel Castillo de Elba byl postaven v roce 1997 a rekonstruován v roce 2000. nabízí apartmány a studia, recepci, restauraci, kavárnu, bary, smíšený obchod, prádelnu, směnárnu, saunu, jacuzzi a 2 bazény (z toho jeden dětský) obklopené sluneční terasou s lehátky. Po celý den je připraven animační program. Hotel se nachází na Fuerteventura u Caleta de Fuste.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Castillo de Elba, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha Castillo de Elba:

V severovýchodní části ostrova Fuerteventura, 2 km od vesničky El Castillo, 4 km od letiště. Komplex je vhodný pro klidnou dovolenou.

Vybavení objektu Castillo de Elba:

Aparthotel Castillo de Elba byl postaven v roce 1997 a rekonstruován v roce 2000. nabízí apartmány a studia, recepci, restauraci, kavárnu, bary, smíšený obchod, prádelnu, směnárnu, saunu, jacuzzi a 2 bazény (z toho jeden dětský) obklopené sluneční terasou s lehátky. Po celý den je připraven animační program.

Studio - Je vybaveno dvoulůžkovou ložnicí s kuchyňským koutem, koupelnou s WC, trezorem, telefonem, televizí se satelitním vysíláním a balkonem nebo terasou. Maximální obsazenost – 2 dospělé osoby a 1 dítě.

Apartmán - Je vybaven shodně jako studio. Obývací pokoj s kuchyňským koutem je oddělený od dvoulůžkové ložnice dveřmi. Maximální obsazenost – 2 dospělé osoby a 2 děti.

Sport:

Kulečník, minigolf, 2 tenisové kurty, 2 kurty na squash, kurt na badminton, paddel, víceúčelové hřiště, tělocvična, půjčovna kol, na pláži Playa del Castillo možnost vodních sportů.

Obchody:

V bezprostřední blízkosti hotelu Castillo de Elba jsou obchody a restaurace. Větší obchodní centrum je v letovisku Caleta de Fuste vzdáleném přibližně 20 minut chůze.

Pláž:

Nejbližší písečná pláž se světlým pískem Playa de Castillo je vzdálena od Castillo de Elba asi 30 minut pěšky a jezdí k ní pravidelné autobusové linky.

Internetové stránky:

Castillo de Elba

Parametry

Typ ubytování Apartman, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.