Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Apartmány Lobos Bahia Club

Komplex apartmánů Apartmány Lobos Bahia Club  se nachází na začátku oblíbeného střediska Corralejo a cca 3,5 km od národního parku národních písečných dun - Parque Natural de las Dunas. Centrum s obchody, restauracemi a bary se nachází cca 400 m od hotelu.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Apartmány Lobos Bahia Club , budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha Lobos Bahia Clubu

Rozsáhlý komplex apartmánů Apartmány Lobos Bahia Club  se nachází na začátku oblíbeného střediska a cca 3,5 km od národního parku národních písečných dun - Parque Natural de las Dunas. Centrum s obchody, restauracemi a bary se nachází cca 400 m od hotelu.

Pláž

Nejbližší písečná pláž je vzdálena cca 10 minut chůze od hotelu, největší písečné duny ostrova Fuerteventura se nachází asi 3,5 km od hotelu.

Vybavení komplexu Lobos Bahia Club

Komplex Apartmány Lobos Bahia Club  je tvořen několika dvoupatrovými budovami s celkem 308 apartmány, recepce, restaurace, snack bar, minimarket, uprostřed jsou 2 velké bazény se slanou mořskou vodou, které prolínají celý komplex, dětský bazén, jacuzzi, terasy na slunění s lehátky a slunečníky, dětské hřiště, miniclub.

Vybavení pokojů

Vkusně zařízené apartmány až pro 2-4 osoby se skládají z dvoulůžkové ložnice, obývacího pokoje s možností přistýlky, jsou vybaveny kuchyňským koutem s lednicí, telefonem, trezorem (za poplatek), příslušenstvím a balkonem nebo terasou.

Stránky komplexu

Lobos Bahia Club

Parametry

Typ ubytování Apartman
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.