Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Club Caleta Dorada

Moderní komplex Club Caleta Dorada má celkem 295 bungalovů (270 s jednou ložnicí, 25 se dvěma ložnicemi) rozdělených do tří sekcí. Všechny bungalovy jsou rozmístěny v prostorné hotelové zahradě. V areálu je recepce, restaurace, několik barů, noční klub, parkoviště, možnost internetového připojení, sauna a jacuzzi. V zahradě je centrální bazén, oddělený bazén pro děti, sluneční terasa s lehátky a slunečníky, jacuzzi, bar, dětské hřiště a malý vodní park. Bungalovy se nachází na Fuerteventura v Caleta de Fuste.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Bungalov
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Club Caleta Dorada, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha Club Caleta Dorada:

Na severovýchodním pobřeží Fuerteventura, přibližně 15 minut od malebného přístavu Caleta de Fuste,7 km od letiště, v klidné zóně.

Vybavení objektu Club Caleta Dorada:

Moderní komplex Club Caleta Dorada má celkem 295 bungalovů (270 s jednou ložnicí, 25 se dvěma ložnicemi) rozdělených do tří sekcí. Všechny bungalovy jsou rozmístěny v prostorné hotelové zahradě. V areálu je recepce, restaurace, několik barů, noční klub, parkoviště, možnost internetového připojení, sauna a jacuzzi. V zahradě je centrální bazén, oddělený bazén pro děti, sluneční terasa s lehátky a slunečníky, jacuzzi, bar, dětské hřiště a malý vodní park.

Bungalov: Dvoulůžková ložnice je od obývací části oddělena dveřmi. Obývací místnost má vybavený kuchyňský kout s lednicí, koupelnu s WC a vlastní terasu. Maximální obsazenost – 2 dospělé osoby a 2 děti.

Sport:

Tělocvična, stolní tenis, squash, multifunkční hřiště.

Stravování:

V bungalovech Club Caleta Dorada je možnost vlastního vaření. Místní restaurace nabízí jídlo formou švédských stolů.

Obchody:

K různým obchodům a restauracím dojdete za 15 minut do rušnějšího centra městečka Caleta de Fuste.

Pláž u Club Caleta Dorada:

Pláž Caleta de Fuste se světlým pískem je vzdálena asi 800 m od bungalovů.

Internetové stránky:

Club Caleta Dorada

Aktuální popis od CK

Vybavení objektuKomplex nabízí celkem 295 bungalovů rozdělených do 3 částí v prostorné hotelové zahradě. Hostům je k dispozici recepce, internetový terminál...

Parametry

Typ ubytování Bungalov
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.