Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Fuerteventura Jandía

Hotel leží v jižní části ostrova Fuerteventura, 83 km od letiště, v oblasti Playa de Jandía - Morro Jable. Aparthotel je vhodný zvláště pro rodiny s dětmi. Na slunečních terasách jsou 2 bazény pro dospělé (jeden v zimních měsících vyhřívaný) s oddělenou částí pro děti, lehátka a slunečníky. Hotel pořádá animační programy pro dospělé a děti.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Apartman
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Fuerteventura Jandía, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Vybavení hotelu Fuerteventura Jandía

V několika dvoupatrových budovách je celkem 294 apartmánů. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu v celém komplexu, výtah, restaurace, 2 bary, kavárna, dětský klub (děti od 5 let), kosmetický salon, masáže, menší obchod, prádelna, půjčovna aut. Na slunečních terasách jsou 2 bazény pro dospělé (jeden v zimních měsících vyhřívaný) s oddělenou částí pro děti, lehátka a slunečníky. Hotel Fuerteventura Jandía pořádá animační programy pro dospělé a děti.

Junior suite

Samostatná dvoulůžková ložnice je oddělená od obývacího pokoje dveřmi. V obývací části je integrovaný kuchyňský kout s ledničkou, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu, televize se satelitními programy, telefon, trezor (k pronájmu), koupelna s WC. Balkon nebo terasa mají výhled do zahrady. Za příplatek je možné objednat junior suite s výhledem na bazén, s bočním výhledem na moře nebo s výhledem na bazén/moře.Maximální obsazenost - 3 dospělé osoby, 1 dítě a 1 dítě do 2 let nebo 2 dospělé osoby, 2 děti a 1 dítě do 2 let.

Stravování

Dle ck: Snídaně, obědy a večeře jsou formou švédských stolů. Program all inclusive zahrnuje plnou penzi, lehké občerstvení, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby po celý den.

Sport a zábava

Zdarma stolní tenis, lukostřelba, obří šachy, za poplatek 2 kurty na squash a kulečník.

Obchody

Malý obchod je přímo v areálu, další nákupní možnosti, restaurace a bary jsou přibližně 200 m od hotelu v letovisku Morro Jable.

Pláž u hotelu Fuerteventura Jandía

Dlouhá pláž se světlým pískem Playa de Morro Jable je cca 150 m od hotelu.

Internetové stránky

www.melia.com 

Poloha

V jižní části ostrova, 83 km od letiště, v oblasti Playa de Jandía. Aparthotel Fuerteventura Jandía je vhodný zvláště pro rodiny s dětmi.

Aktuální popis od CK

Vybavení objektuV několika dvoupatrových budovách je celkem 294 apartmánů. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, bezplatné Wi-Fi připojení k...

Parametry

Typ ubytování Hotel, Apartman
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.