Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Sol Beach House

Přímo u malebné pláže se světlým pískem Playa Sotavento obklopen svěží zahradou leží hotel Sol Beach House. Hotel se nachází v klidné oblasti.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Sol Beach House, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Sol Beach House

V jižní části ostrova, 68 km od letiště v oblasti Playa Barca. Vhodné pro milovníky nerušené dovolené a pro příznivce windsurfingu.

Vybavení objektu

Moderní hotel Sol Beach House nabízí celkem 144 junior suitů. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, bezplatné Wifi připojení k internetu, internetový terminál (za poplatek), restaurace, bar,  služby prádelny, půjčovna aut, parkoviště (zdarma). V zahradě se nachází bazén, sluneční terasa s lehátky a slunečníky, lehátka "bali". Hosté mohou využít nabídky SPA v sousedním hotelu Meliá Gorriones (sauna, turecká lázeň, masáže, jacuzzi a kosmetické procedury). Hotel akceptuje domácí zvířata do 18 kg váhy (na vyžádání, za poplatek).

Stravování v hotelu Sol Beach House

Dle ck: Snídaně a večeře jsou formou švédských stolů.

Sport

Yoga, pilates, zóna zen Feng Shui. Na pláži nabídka vodních sportů (windsurfing, potápění).

Obchody

Nákupní možnosti a nejbližší obchodní centrum je asi 4 km od hotelu v městečku Costa Calma.

Pláž

Ze zahrady hotelu Sol Beach House je přímý vstup na pláž s jemným světlým pískem Playa Sotavento – Playa Barca, která je součástí 30 km dlouhé pláže Playa Jandía.

Internetové stránky

www.melia.com

Aktuální popis od CK

Vybavení objektuModerní hotel nabízí celkem 144 junior suitů. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, bezplatné Wifi připojení k internetu, internetový...

AbstraktPřímé lety bez přestupuHotelVstupní hala, recepce, restaurace, bar, WiFi v areálu hotelu zdarma; za poplatek půjčovna aut. Terasa s bazénem; lehátka...

StřediskoCosta CalmaPolohaHotel se nachází na klidném místě, přímo u pláže, ve společné zahradě hotelu Meliá Fuerteventura, cca 4 km od letoviska Costa Calma...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.