Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Playa Barca

Oblast
Typ letoviska Klidné
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Playa Barca, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka hotelů, apartmánů a studií

Hotel
Ubytování
Cena s poplatky od

Letovisko Playa Barca

Malé poklidné letovisko Playa Barca leží na jižním pobřeží ostrova Fuerteventura v sousedství středisek Costa Calma, vzdáleného jen 4 km, a Playas de Jandia, vzdáleného 10 km. Samotné letovisko Playa Barka je malé, ale velmi pěkné. Za sebou má rámec tmavých hor vnitrození a vpředu se rozvírají nekonečné pláže zářivého zlatavého písku, blankytně modré moře pak dotváří romantickou atmosféru místa. Naleznete zde širokou nabídku ubytování jak v hotelech, tak menších penzionech.  V městečku je velký výběr restaurací s mezinárodní kuchyní i menších barů s tradičními rybími specialitami. Vzhledem ke klidnějšímu rázu a také nádherným plážím je letovisko vyhledáváno především rodinami s dětmi, nebo páry, které si chtějí odpočinout od hlučného ruchu běžného pracovního roku. Za případným nočním životem je třeba navštívit například nedaleké letovisko Costa Calma.

Pláž v Playa Barca

Pláže v Playa Barca jsou rozhodně největší devizou tohoto resortu. Celý jižní výběžek ostrova je pokrytý jemným světle zlatavým pískem. Ve spojení s křišťálově čistou vodou, do které se pozvolna svažuje, tvoří ideální místo pro vodní radovánky malých i velkých návštěvníků.  Širokých písečných pláží jsou zde celé kilometry a pláže jsou zároveň dobře vybavené. Z vodních sportů je zde oblíben především windsurfing a potápění.

Co zde?

Možností, co dělat v Playa Barca, je mnoho. Oblíbené jsou například výlety katamaránem na nedaleký vulkanický ostrov Lanzarote, vyzkoušet můžete také safari na velbloudech, které Vás zavede do hornatého vnitrozemí ostrova Fuerteventura. Playa Barca je také výbornou základnou pro návštěvu nedalekého národního parku Corralejo, kde můžete obdivovat kilometry zlatavých písečných dun (Corralejo National Park). Zajímavý výlet je k majáku, který se nachází na špici poloostrova Jandia. Pro více výletů se můžete podívat na doporučené cíle na stránkách Zajímavosti a atrakce, Přírodní zajímavosti nebo Památky a muzea.

Tipy na hotel v letovisku Playa Barca

Meliá Gorriones od 14 900 Kč se všemi poplatky

V jižní části ostrova Fuerteventura, 79 km od letiště. Vhodné pro milovníky nerušené dovolené a pro příznivce windsurfingu.

1.

Sol Beach House od 17 300 Kč se všemi poplatky

V jižní části ostrova, 68 km od letiště v oblasti Playa Barca. Vhodné pro milovníky nerušené dovolené a pro příznivce windsurfingu.

2.

Parametry

Typ letoviska Klidné
Aktivity v letovisku nevyplněno
--- • --- • ---
---