Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Gran Hotel Atlantis Bahia Real

Nespornou výhodou tohoto luxusního hotelu je umístění přímo u pláže Corralejo s nádherným zlatavým pískem. Hotel svými službami uspokojí i náročnější klientelu.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Gran Hotel Atlantis Bahia Real, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Gran Hotel Atlantis Bahia Real

Na severním pobřeží ostrova Fuerteventura, 36 km od letiště, ve městě Corralejo.

Vybavení objektu

Gran Hotel Atlantis Bahia Real nabízí v jedné třípatrové budově celkem 242 pokojů. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, výtahy, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu v prostoru recepce, 5 restaurací, bary, kongresové sály (až 500 osob), dětský klub Mini (děti 4 -12 let), Kids Club (děti od 7 let), obchod, půjčovnu aut, parkoviště. V tropické zahradě se nachází 2 bazény (jeden v zimních měsících vyhřívaný), dětský bazén, sluneční terasy, lehátka a slunečníky, dětské hřiště. Hosté (starší 16 let) mohou využít služeb SPA Bahía Vital (bazén 32 °C s výhledem na moře, masáže, jacuzzi, sauna, kosmetický salon, kadeřnictví). Hotel připravuje denní a večerní animační programy pro děti i dospělé.

Rodinný pokoj s výhledem na bazén

Tento typ rodinného pokoje je propojením dvou dvoulůžkových pokojů (v jednom pokoji je manželská postel a ve druhém pokoji 2 oddělená lůžka), všechno vybavení je zdvojené (1 DVD přehrávač), včetně balkonů. Umístění – v přízemí, 1 patro.Minimální obsazenost – 2 dospělé osoby a 1 dítě.Maximální obsazenost – 3 dospělé osoby, 1 dítě a 2 děti do 2 let.

Junior Suite

Základní vybavení je stejné jako ve dvoulůžkovém pokoji, ale je prostornější. Navíc má DVD přehrávač a v koupelně samostatnou sprchu. Balkon má výhled do zahrady, za příplatek je možné objednat pokoj s výhledem na moře. Umístění – v přízemí.Minimální obsazenost – 2 dospělé osoby.Maximální obsazenost – 3 dospělé osoby, 1 dítě a 2 děti do 2 let.

Stravování

Dle ck: Snídaně a večeře jsou podávány v hlavní restauraci La Alacena Real formou švédských stolů. Polopenze Royal zahrnuje snídaně v večeře formou švédských stolů v hlavní restauraci, nebo večeře formou à la carte (po předběžné rezervaci) v některé ze 3 tematických restaurací (Las Columnas - španělská kuchyně, Yamatori - japonská kuchyně, La Cupula - gourmet).

Sport

V hotelu Gran Hotel Atlantis Bahia Real je posilovna (vstup od 16 let), jóga, pilates, spinning, kick-box, fit-ball, paddle. Na pláži možnost vodních sportů (surfování, kite, plachtění, potápění).

Obchody

V blízkosti hotelu je supermarket, další obchody, bary a restaurace jsou cca 700 m od hotelu, v centru města Carralejo.

Pláž u hotelu Gran Hotel Atlantis Bahia Real

Hotel se nachází přímo na pláži s jemným bílým pískem. Duny Corralejo jsou vzdáleny cca 1km od hotelu. 

Internetové stránky

www.atlantisbahiareal.com

Aktuální popis od CK

Vybavení objektuTento luxusní hotel nabízí v jedné třípatrové budově celkem 242 pokojů. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, výtahy, bezplatné Wi-Fi...

PolohaNa severním pobřeží ostrova, 36 km od letiště, ve městě Corralejo.Vybavení objektuTento luxusní hotel nabízí v jedné třípatrové budově celkem 242...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.