Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Magic Life Fuerteventura Imperial

Hotel se nachází na jihu ostrova Fuerteventura, 86 km od letiště v oblasti Playa Butihondo. V komplexu je vstupní hala s recepcí, několik výtahů (2 přímo k pláži), konferenční sál/divadlo (až 450 osob), prádelna, parkoviště, dětský klub a hřiště, Wellness centrum (finská sauna, masáže, areál pro nudisty atd.). V hotelové zahradě jsou 4 bazény pro dospělé (2 v zimních měsících vyhřívané), dětský bazén, sluneční terasy s lehátky a slunečníky. V areálu Private Lodge se také nachází panoramatický bazén a bazén s vířivkou. Hotel Magic Life Fuerteventura Imperial připravuje celodenní animační program pro děti i dospělé.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Magic Life Fuerteventura Imperial, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Magic Life Fuerteventura Imperial

Hotel se nachází na jihu ostrova Fuerteventura, 86 km od letiště v oblasti Playa Butihondo.

Vybavení hotelu

Hotel Magic Life Fuerteventura Imperial sídlí v několika třípatrových budovách a nabízí celkem 638 pokojů a zvlášť 58 pokojů v separátní části hotelu – Privat Lodge. V komplexu je vstupní hala s recepcí, několik výtahů (2 přímo k pláži), konferenční sál/divadlo (až 450 osob), prádelna, parkoviště, dětský klub a hřiště, Wellness centrum (finská sauna, masáže, areál pro nudisty atd.). V zahradě hotelu jsou 4 bazény pro dospělé (2 v zimních měsících vyhřívané), dětský bazén, sluneční terasy s lehátky a slunečníky. V areálu Private Lodge se také nachází panoramatický bazén a bazén s vířivkou. Hotel Magic Life Fuerteventura Imperial připravuje celodenní animační program pro děti i dospělé.

Standardní pokoj (38 m2):

Dvoulůžkový pokoj je moderně zařízený, klimatizovaný, s telefonem, televizí se satelitními programy, trezorem, minibarem, koupelnou s vysoušečem vlasů, WC a balkonem či terasou. Pokoj s výhledem na moře je za příplatek. Maximální obsazenost – 3 osoby.

Rodinný pokoj (42 m2):

Stejné vybavení jako standardní pokoj, navíc jen rozkládací pohovka. Maximální obsazenost – 2 dospělé osoby a 2 děti.

Sport:

Hřiště na plážový volejbal a malý fotbal, 2 tenisové kurty, stolní tenis, kulečník, posilovna, kurzy aerobiku, vodní gymnastika – všechny uvedené sporty jsou zdarma v rámci programu all inclusive. Na pláži (5 minut od hotelu) možnost surfingu (za příplatek).

Stravování:

Dle nabídky zájezdu, program all inclusive nabízí plnou penzi formou bufetu v hotelové restauraci, malé občerstvení během dne u bazénu, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby v průběhu celého dne.

Obchody:

Malý obchod je v hotelu, větší obchodní centrum se nachází 4 km od hotelu.

Pláž:

Hotel Magic Life Fuerteventura Imperial je umístěn přímo na překrásné pláži Playa Butihondo se světlým pískem. Pláž je přístupná po schodech nebo boční cestou.

Internetové stránky

Magic Life Fuerteventura Imperial

Aktuální popis od CK

Vybavení objektuV několika třípatrových budovách je celkem 634 pokojů, 58 z nich v separátní části hotelu „Private Lodge“. Hostům je k dispozici vstupní hala...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.