Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Jandía Princess

Moderní komplex tvoří deset třípatrových budov rozmístěných uvnitř zahrady. V hotelu najdete 528 pokojů, 2 výtahy, recepci, 2 restaurace, několik barů, malý obchod, dětský klub, saunu, masáže a jacuzzi. V zahradě se nachází celkem 4 bazény (z toho jeden v zimních měsících vyhřívaný). Profesionální animační tým připravuje program pro hotelové hosty Jandía Princess. Komplex se nachází na Fuerteventura v Playa de Butihondo.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Jandía Princess, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha Jandía Princess:

V klidné části na jihu ostrova Fuerteventura, 85 km od letiště.

Vybavení objektu Jandía Princess:

Moderní komplex tvoří deset třípatrových budov rozmístěných uvnitř zahrady. V hotelu najdete 528 pokojů, 2 výtahy, recepci, 2 restaurace, několik barů, malý obchod, dětský klub, saunu, masáže a jacuzzi. V zahradě se nachází celkem 4 bazény (z toho jeden v zimních měsících vyhřívaný). Profesionální animační tým připravuje program pro hotelové hosty Jandía Princess.

Standardní pokoj (27 m2): Je vybaven klimatizací, balkonem nebo terasou, koupelnou s WC a vysoušečem vlasů, telefonem, televizí se satelitními programy včetně hudebních kanálů, trezorem a lednicí nebo minibarem. Maximální obsazenost – 2 dospělé osoby a 2 děti.

Sport:

Šest tenisových kurtů, posilovna.

Stravování:

Hotel Jandía Princess zajišťuje program all inclusive, který zahrnuje plnou penzi formou švédských stolů, dopolední i odpolední lehké občerstvení včetně nápojů po celý den (nealkoholických a místních alkoholických).

Obchody:

Přímo v hotelu Jandía Princess najdete minimarket, obchod se suvenýry a několik butiků.

Pláž u Jandía Princess:

Hotel se nachází přímo u pláže Playa Butihondo se světlým pískem, která je součástí 30 km dlouhé pláže Playa Jandía. 

Internetové stránky:

Jandía Princess

Aktuální popis od CK

Vybavení objektuHotelový komplex stojí na vyvýšenině nad mořem. V tropické zahradě (60 000 m2) je v 10 třípatrových budovách celkem 512 pokojů (některé...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.