Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Oasis Casa Vieja

Ve vnitrozemí na severu ostrova Fuerteventura na kraji městečka La Oliva, které bylo v období 17. – 19. století politickým centrem ostrova, se nachází hotel Oasis Casa Vieja, který je díky své poloze ideálním místem pro relaxaci. Hotel vznikl rekonstrukcí venkovské usedlosti z počátku 20. století. Původních 10 pokojů bylo rozšířeno o 11 nově postavených vilek v roce 2007. Možnosti koupání jsou na světlé písečné pláži v městečku Corralejo, které je vzdálené 16 km. 

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Oasis Casa Vieja, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Oasis Casa Vieja

Ve vnitrozemí na severu ostrova Fuerteventura, 25 km od letiště, na kraji městečka La Oliva, které bylo v období 17. – 19. století politickým centrem ostrova. Jedná se o ideální místo pro relaxaci a odpočinek. Možnosti koupání jsou na světlé písečné pláži v městečku Corralejo, které je vzdálené 16 km. Nákupní možnosti jsou asi 500 m a větší obchody, restaurace a bary jsou v centru městečka La Oliva (cca. 15 min.).

Vybavení hotelu:

Hotel Oasis Casa Vieja vznikl rekonstrukcí venkovské usedlosti z počátku 20. století. Původních 10 pokojů, bylo rozšířeno o 11 nově postavených vilek v roce 2007. Hotel má recepci, restauraci, bar a typické španělské nádvoří tzv. patio, kde je bazén, lehátka a slunečníky. Součástí je rozlehlá otevřená zahrada. Domácí zvířata nejsou akceptována.

Ubytování

Junior suite (55 m2): Dvoulůžkový pokoj je stylově zařízený. Má dřevěné stropy a podlahu, centrální vytápění, televizi s mezinárodními kanály, trezor (k pronájmu), telefon, koupelnu obloženou mramorem s WC, hydromasážní vanou a vysoušečem vlasů. Pokoje jsou pouze v přízemí.
Maximální kapacita – 3 dospělé osoby.

Vilka (za příplatek,115 m2): Luxusní a elegantní vilka má v přízemí dvě ložnice, obývací pokoj vybavený rustikálním nábytkem, plně vybavenou kuchyň (lednička, trouba, mrazák, myčka, pračka, mikrovlnná trouba), televizi se satelitními programy, trezor (k pronájmu), telefon, 2 koupelny s WC a vysoušeč vlasů. V patře je ložnice s koupelnou. Vilky jsou shodně vybaveny jako standardní pokoje, navíc mají k dispozici vlastní bazén 3 × 6 m, zahradní nábytek s grilem a zajištěné parkování.
Maximální kapacita – 6 dospělých osob.

Stravování

dle CK, Ve vilkách je stravování vlastní, snídaně v hotelové restauraci je zahrnuta v ceně pobytu. Součástí komplexu je stylová restaurace Casa Vieja, kde připravují i místní speciality na grilu.

Sport

V hotelu Oasis Casa Vieja sportovní vyžití není, v okolí golf, cyklistika, turistika.

Pláž

Možnosti koupání jsou na světlé písečné pláži v městečku Corralejo, které je vzdálené 16 km.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.