Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Costa Caleta

Hotel Costa Caleta nacházející se v oblasti Caleta de Fuste, poblíž atraktivní pláže Playa de Castillo disponuje i pěti pokoji, které jsou přizpůsobeny potřebám tělesně postiženým klientům. V blízkém okolí se nachází nákupní centrum El Castillo Shoping Centre, bary a mnohé restaurace.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Costa Caleta, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Costa Caleta

Hotel Costa Caleta se nachází na východním pobřeží, 10 km od letiště, v letovisku Caleta de Fuste.  

Vybavení hotelu Costa Caleta

Hotel Costa Caleta byl otevřen v roce 2005 a nabízí celkem 308 pokojů (5 upravených pro tělesně postižené a pokoje s propojenými dveřmi, oboje na vyžádání). Pokoje jsou rozmístěny ve 4 patrové budově, jejíž součástí je vstupní hala s recepcí, internetový koutek a možnost Wi-Fi připojení k internetu (oboje za poplatek) v prostoru recepce, restaurace, 3 bary, dětský klub (děti 4 – 12 let), půjčovna aut. Uprostřed komplexu jsou 2 bazény pro dospělé, dětský bazén, sluneční terasa s lehátky a slunečníky, jacuzzi na střešní terase. Hotel zajišťuje animační programy během dne i večera pro děti i dospělé, aktivity ve sportovním areálu, večerní profesionální představení.

Standardní pokoj (uveden v ceníku – 25 m2): Klimatizovaný dvoulůžkový pokoj je vybaven telefonem, trezorem (k pronájmu) a televizí se satelitním vysíláním (za poplatek), koupelnou s WC a vysoušečem vlasů. Každý má balkon nebo terasu.

Maximální kapacita – 3 osoby.

Sport

V hotelu Costa Caleta je multifunkční hřiště, stolní tenis, petanque, šipky, lukostřelba, kulečník, minigolf, golfové hřiště Fuerteventura Golf Club je vzdáleno 2 km.

Stravování

Dle CK. Snídaně, obědy i večeře jsou podávány formou švédských stolů v hotelové restauraci, program all inclusive zahrnuje plnou penzi, lehké občerstvení a místní alkoholické i nealkoholické nápoje během dne. 

Obchody

Nákupní centrum El Castillo Shoping Centre je vzdálené 200 m a menší supermarket 100 m. V okolí jsou bary a restaurace.

Pláž

Nádherná 1 km dlouhá pláž Playa de Castillo se světlým pískem se nachází 400 m od hotelu. Pobřežní promenáda vedoucí od přístavu podél letoviska je vzdálená 200 m.

Aktuální popis od CK

Vybavení objektuV jedné čtyřpatrové budově je celkem 308 pokojů (5 upravených pro osoby tělesně postižené). Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí,...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.