Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Meliá Gorriones

Devítipatrová budova s recepcí, 431 pokoji, několika restauracemi, bary, společenskou místností s televizí, obchůdky, saunou, minimarketem, dětským parkem s hřištěm, tropickou zahradou se 2 bazény pro dospělé (z toho jeden z nich v zimních měsících vyhřívaný), dětským brouzdalištěm a sluneční terasou s lehátky a slunečníky. Hotel Meliá Gorriones pořádá animační programy pro děti i dospělé. Hotel se nachází na Fuerteventura v Playa Barca

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Vila
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Meliá Gorriones, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha Meliá Gorriones:

V jižní části ostrova Fuerteventura, 79 km od letiště. Vhodné pro milovníky nerušené dovolené a pro příznivce windsurfingu.

Vybavení objektu Meliá Gorriones:

Devítipatrová budova s recepcí, 431 pokoji, několika restauracemi, bary, společenskou místností s televizí, obchůdky, saunou, minimarketem, dětským parkem s hřištěm, tropickou zahradou se 2 bazény pro dospělé (z toho jeden z nich v zimních měsících vyhřívaný), dětským brouzdalištěm a sluneční terasou s lehátky a slunečníky. Hotel Meliá Gorriones pořádá animační programy pro děti i dospělé.

Standardní pokoj (42 m2): Jednoduše, ale účelně zařízený pokoj je vybavený, telefonem, trezorem, klimatizací, televizí se satelitními programy, koupelnou s WC, terasou nebo balkonem. Standardní pokoj s výhledem na moře je za příplatek (uveden v ceníku). Maximální obsazenost – 3 dospělé osoby a 1 dítě.

Pokoj – typ „vilka“ (42 m2): Vybavení je shodné se standardním pokojem, pokoje jsou prostornější a jsou umístěné v hotelové zahradě. Maximální obsazenost – 3 dospělé osoby a 1 dítě.

Sport:

Dva tenisové kurty, plážový volejbal, posilovna, stolní tenis, squash.

Stravování:

Polopenze formou švédských stolů v hotelové restauraci. Možnost dokoupit si program all inclusive.

Obchody:

Nejbližší obchodní centrum najdete asi 4 km od hotelu Meliá Gorriones v městečku Costa Calma.

Pláž u Meliá Gorriones:

V bezprostřední blízkosti hotelu se nachází pláž s jemným bílým pískem Playa Sotavento - Playa Barca, která je součástí 30 km dlouhé pláže Playa Jandía.

Internetové stránky:

Meliá Gorriones

Aktuální popis od CK

Vybavení objektuHotel nabízí v hlavní devítipatrové budově 420 pokojů a ve 4 blocích spodní zahrady 144 pokojů typu „vilka“. Hostům je k dispozici prostorná...

Parametry

Typ ubytování Hotel, Vila
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.