Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Atalaya de Jandía

Hotel je umístěn přímo nad pláží  se světlým pískem na jižním pobřeží ostrova Fuerteventura,  v oblasti Morro Jable. Hosté mají k dispozici menší vstupní halu s recepcí, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu v prostoru recepce, saunu. Na terase je bazén pro dospělé.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Atalaya de Jandía, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Atalaya de Jandía

Na jižním pobřeží ostrova, 85 km od letiště, v oblasti Morro Jable.

Vybavení objektu

Tento komplex Atalaya de Jandía nabízí celkem 21 apartmánů. Hosté mají k dispozici menší vstupní halu s recepcí, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu v prostoru recepce (od 09.30 do 14.30 hod, pondělí - sobota), saunu. Na terase je bazén pro dospělé. 

Ubytování v hotelu Atalaya de Jandía

Apartmán - 1 ložnice s výhledem na moře: Samostatná dvoulůžkovou ložnici je oddělena od obývací části dveřmi. V obývací části je integrovaný kuchyňský kout (lednička, mikrovlnná trouba, kávovar), televize se satelitními programy, telefon, placené Wi-Fi připojení k internetu, trezor (k pronájmu), koupelna s WC a vysoušečem vlasů. Každý má balkon nebo terasu.Maximální obsazenost - 3 dospělé osoby a 1 dítě do 2 let.

Apartmán - 2 ložnice s výhledem na moře: Základní vybavení je stejné jako v apartmánu - 1 ložnice, ale navíc má druhou oddělenou dvoulůžkovou ložnici.Maximální obsazenost - 4 dospělé osoby a 1 dítě do 2 let.

Stravování

Dle ck: bez stravy. Apartmány jsou uzpůsobeny k samostatnému vaření.

Sport

Na pláži nabídka vodních sportů.

Obchody

V okolí hotelu je množství různých obchůdků a restaurací.

Pláž

Hotel Atalaya de Jandía je umístěn přímo nad pláží  se světlým pískem. Pláž je přístupná po schodech nebo boční cestou.

Internetové stránky

www.esmeraldaresorts.com

Aktuální popis od CK

Vybavení objektuTento komplex nabízí celkem 21 apartmánů. Hosté mají k dispozici menší vstupní halu s recepcí, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu v...

Parametry

Typ ubytování Apartman
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.