Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Occidental Grand Fuerteventura

Hotel Occidental Grand Fuerteventura  je umístěn přímo na překrásné, několik set metrů dlouhé pláži s bílým pískem, která je přístupná po schodech nebo boční cestou. Nedaleko je nudistická pláž. Hotel se nachází na Fuerteventura v Playa de Butihondo

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Occidental Grand Fuerteventura , budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha

Pěkný a rozlehlý hotelový komplex se nachází na jihu ostrova Fuerteventura, přímo u pláže, cca 4 km od rybářské vesničky Morro Jable.

Pláž u Occidental Grand Fuerteventura

Hotel Occidental Grand Fuerteventura  je umístěn přímo na překrásné, několik set metrů dlouhé pláži s bílým pískem, která je přístupná po schodech nebo boční cestou. Nedaleko je nudistická pláž.

Vybavení hotelu Occidental Grand Fuerteventura

Celý areál Occidental Grand Fuerteventura  připomíná andaluské městečko, jsou zde maličká náměstí, spousta restaurací, kino a divadelní sál, obchůdky, minimarket, butiky a diskotéka. K dispozici je vstupní hala s recepcí, několik restaurací a la carte (italská, mexická, grill), pizzeria, bary. V zahradě je k dispozici celkem 7 bazénů, z toho 1 v zimě vyhřívaný, 1 dětský a 1 závodní (25m) a dětské hřiště.

Vybavení pokojů

Všech 700 pokojů Occidental Grand Fuerteventura  je moderně zařízeno, jsou vybaveny příslušenstvím, fénem, klimatizací, TV, telefonem, trezorem, minibarem a balkonem nebo terasou. Výhled na moře je za příplatek (viz ceník). V části komplexu, která je vyhrazena pro rodiny s dětmi, je k dispozici i několik propojených pokojů.

Internetové stránky hotelu Occidental Grand Fuerteventura

Occidental Grand Fuerteventura

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.