Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

R2 Pájara Beach

Šestipatrový hotel R2 Pájara Beach s 355 pokoji leží v jižní části ostrova Fuerteventura, 70 km od letiště v letovisku Costa Calma. Hotel R2 Pájara Beach se nachází v přímé blízkosti pobřeží, asi 15 minut chůze od nejznámější pláže s bílým pískem Playa de Sotavento.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili R2 Pájara Beach, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu R2 Pájara Beach 

Hotel R2 Pájara Beach leží v jižní části ostrova Fuerteventura, 70 km od letiště v letovisku Costa Calma.  Menší obchody jsou ve vzdálenosti asi 300 m od hotelu R2 Pájara Beach, větší obchodní centra najdete přibližně 2 km od hotelu.

Vybavení hotelu R2 Pájara Beach 

Šestipatrová budova s 355 pokoji nabízí hotelovým hostům recepci s halou, výtahy, restauraci, bary, internetovou kavárnu i možnost Wi-FI připojení k internetu, obchody, prádelnu, službu lékaře, dětský klub a hřiště, půjčovnu automobilů a parkoviště. V zahradě hotelu naleznete 3 bazény pro dospělé (2 se slanou, 1 se sladkou vodou v zimních měsících vyhřívaný), dětský bazén, lehátka a slunečníky. Hotel pořádá animační programy pro děti i pro dospělé a denně večerní zábavu. V hotelovém relaxačním centru je k dispozici sauna, turecké lázně, masáže, sprchy Vichy, salon krásy a kadeřnictví.

Ubytování

Standardní pokoj (31 m2): Dvoulůžkový klimatizovaný pokoj je vybavený lednicí, telefonem, televizí se satelitními programy, trezorem (k pronájmu), koupelnou, odděleným WC s bidetem a balkonem. Maximální obsazenost – 3 osoby.

Sport

Kulečník, 2 tenisové kurty (možnost výuky), posilovna, petanque, víceúčelové hřiště, stolní tenis, šipky.

Stravování

dle CK, Hotel R2 Pájara Beach zajišťuje program all inclusive, který zahrnuje plnou penzi formou švedských stolů, dopolední i odpolední lehké občerstvení včetně nápojů po celý den (nealkoholických a místních alkoholických).

Pláž

Hotel R2 Pájara Beach se nachází v přímé blízkosti pobřeží, asi 15 minut chůze od nejznámější pláže s bílým pískem Playa de Sotavento.

Aktuální popis od CK

AbstraktPřímé lety bez přestupuHotelVstupní hala, recepce, výtah, restaurace, bary, WiFi v lobby zdarma; za poplatek internet, půjčovna aut. 3 bazény v...

StřediskoCosta CalmaPolohaVelmi pěkný hotel se nachází na jihovýchodním pobřeží cca 1,5 km od střediska Costa Calma a 70 km od letiště; nejbližší obchůdky...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.