Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Castillo Playa

Jednoduše zařízený bungalov má samostatnou dvoulůžkovou ložnici, obývací pokoj s kuchyňským koutem (základní vybavení), televizi se satelitními programy (za poplatek), telefon a trezor a koupelnu s WC. Každý bungalov má samostatnou terasu. Maximální obsazenost – 2 dospělé osoby a 1 dítě. Bungalov se nachází na Fuerteventura v Caleta de Fuste.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Bungalov
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Castillo Playa, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha Castillo Playa:

V severovýchodní části ostrova Fuerteventura, v letovisku Caleta de Fuste, 7 km od letiště.

Vybavení Castillo Playa:

Objekt tvoří 80 ubytovacích jednotek. Svým hostům nabízí služby recepce, informační servis, saunu, bar a malý obchod. Na sluneční terase je bazén pro dospělé s oddělenou částí pro děti a lehátka. V zahradě je dětské hřiště.

Bungalov: Jednoduše zařízený bungalov má samostatnou dvoulůžkovou ložnici, obývací pokoj s kuchyňským koutem (základní vybavení), televizi se satelitními programy (za poplatek), telefon a trezor a koupelnu s WC. Každý bungalov má samostatnou terasu. Maximální obsazenost – 2 dospělé osoby a 1 dítě.

Sport:

Možnost sportovního vyžití na pláži.

Obchody u Castillo Playa:

V blízkosti Castillo Playase nachází nákupní centrum s několika obchody, restauracemi a bary.

Pláž u Castillo Playa:

Hotel stojí 150 m od pláže Playa de Castillo se světlým pískem.

Internetové stránky:

Castillo Playa

Aktuální popis od CK

Vybavení objektuTento menší komplex tvoří celkem 80 bungalovů, rozdělených do několika bloků. Hostům je k dispozici menší vstupní hala s recepcí, bezplatné...

PlažHotel stojí 150 m od pláže Playa del Castillo se světlým pískem.PolohaNa východním pobřeží ostrova, 8 km od letiště, v letovisku Caleta de...

Parametry

Typ ubytování Bungalov
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.