Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Sunrise Monica Beach

Hotel Sunrise Monica Beach  byl postaven na ploše 77 000 m2. Má celkem 410 apartmánů a suite. V centrální budově je vstupní hala s recepcí, klimatizovaná restaurace a bar, dále tři bazény (z toho jeden vyhřívaný), bar u bazénu, dětské brouzdaliště, dětské hřiště a lehátka a slunečníky zdarma. Přes den se pořádají animační programy. Hotel se nachází na Fuerteventura v letovisku Costa Calma.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Sunrise Monica Beach , budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha Sunrise Monica Beach:

Na východní straně ostrova Fuerteventura, 70 km od letiště, v krásné palmové oáze letoviska Costa Calma, přímo u pláže.

Vybavení objektu:

Hotel Sunrise Monica Beach  byl postaven na ploše 77 000 m2. Má celkem 410 apartmánů a suite. V centrální budově je vstupní hala s recepcí, klimatizovaná restaurace a bar, dále tři bazény (z toho jeden vyhřívaný), bar u bazénu, dětské brouzdaliště, dětské hřiště a lehátka a slunečníky zdarma. Přes den se pořádají animační programy.

Studio (uvedeno v ceníku – 23 m2): Dvoulůžková studia mají prostor na spaní spojen s obývací částí a kuchyňským koutem. Ve vybavení je telefon, trezor, minibar, koupelna s WC a vysoušečem vlasů, televize a balkon nebo terasa. Maximální obsazenost – 3 osoby.

Apartmán (příplatek uveden v ceníku – 41 m2): Dvoulůžková ložnice je od obývací části oddělena, ostatní vybavení je stejné jako u studia. Maximální obsazenost - 2 dospělé osoby a 2 děti.

Sport:

Stolní tenis, tenisový kurt s možností výuky, minigolf, kulečník, hřiště na volejbal a tělocvična. Na pláži možnost provozovat vodní sporty.

Obchody:

Nákupní centrum s různými obchody, bary, kavárnami a restauracemi je v blízkosti hotelu.

Pláž u Sunrise Monica Beach:

Přímo u hotelu Sunrise Monica Beach  je pláž se světlým pískem a pozvolným vstupem do moře. Lehátka a slunečníky jsou za poplatek.

Internetové stránky:

Sunrise Monica Beach

Parametry

Typ ubytování Apartman, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.