Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Fuerteventura Princess

Hotel Fuerteventura Princess leží v jižní části ostrova Fuerteventura v letovisku Pájara u nádherné pláže Esquinzo, která je od hotelu vzdálená pouhých 150 metrů. V osmi třípatrových budovách je rozmístěno celkem 669 dvoulůžkových pokojů. V hotelové zahradě jsou 4 bazény pro dospělé a bazén pro děti i dětské hřiště. Hotel pořádá animační programy. Hotel Fuerteventura Princess je vhodný i pro rodiny s dětmi.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Fuerteventura Princess, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Fuerteventura Princess

Hotel Fuerteventura Princess leží v jižní části ostrova Fuerteventura, 80 km od letiště v letovisku Pájara u pláže Esquinzo. Nejbližší obchodní centrum je vzdáleno 8 km od hotelu ve městě Jandía.  

Vybavení hotelu Fuerteventura Princess

V osmi třípatrových budovách je rozmístěno celkem 669 dvoulůžkových pokojů (některé uzpůsobeny pro tělesně postižené). Hotelovým hostům je k dispozici recepce, internetový koutek (za poplatek), 3 restaurace, 5 barů, kadeřnictví, půjčovna aut, hlídání dětí, dětský klub (4 – 12 let), prádelna, sauna a turecké lázně (zdarma), terasa pro nudisty. V hotelové zahradě jsou 4 bazény pro dospělé (1 v zimních měsících vyhřívaný), bazén pro děti, sluneční terasa s lehátky a slunečními zábranami, dětské hřiště. Hotel pořádá animační programy, večerní představení a vystoupení s živou hudbou.

Ubytování

Standardní pokoj ( 20 m2): Dvoulůžkový klimatizovaný pokoj je vybaven televizí se satelitními programy, telefonem, Wi-Fi připojení k internetu, malou lednicí a trezorem (k pronájmu). Pokoje disponují koupelnou s WC a vysoušečem vlasů, balkónem nebo terasou. Některé pokoje jsou uzpůsobeny pro bezbariérový přístup.
Maximální obsazenost – 2 dospělé osoby a 2 děti.

Sport

Zdarma stolní tenis a posilovna, za poplatek 3 tenisové kurty s umělou trávou a kulečník. Pro golfové nadšence je nejbližší golfové hřiště La Pared vzdálené 40 km od hotelu. Hotel Fuerteventura Princess nabízí možnost zajištění školy tenisu, plavání a osobního trenéra v posilovně.

Stravování

dle CK, Snídaně, obědy a večeře jsou podávány formou švédských stolů v hlavní restauraci hotelu, dvakrát v týdnu tematické večeře s místními specialitami.

Pláž

Nádherná písečná pláž Esquinzo se nachází 150 m pod hotelem Fuerteventura Princess.

Aktuální popis od CK

Vybavení objektuV 8 třípatrových budovách je rozmístěno celkem 697 dvoulůžkových pokojů (některé upravené pro osoby tělesně postižené). Hostům je k dispozici...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.