Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Aparthotel Broncemar Beach

Hotelový komplex Aparthotel Broncemar Beach  sám o sobě připomíná menší městečko s malým náměstím, uličkami a zahradami. Najdete zde celkem 252 apartmánů, výtah, mramorovou recepci a vstupní halu, několik restaurací a barů, supermarket, několik obchůdků a butiků, kadeřnictví, dětskou hernu a internetovou místnost. V celém komplexu jsou 2 bazény pro dospělé a dětský bazén (dva v zimních měsících vyhřívané), sluneční terasy s lehátky a slunečníky. Hotel se nachází na Fuerteventura v Caleta de Fuste.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Aparthotel Broncemar Beach , budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha:

V letovisku Caleta de Fuste, 10 km od letiště. Aparthotel Broncemar Beach  je vhodný pro rodiny s dětmi.

Vybavení objektu Broncemar Beach :

Hotelový komplex Aparthotel Broncemar Beach  sám o sobě připomíná menší městečko s malým náměstím, uličkami a zahradami. Najdete zde celkem 252 apartmánů, výtah, mramorovou recepci a vstupní halu, několik restaurací a barů, supermarket, několik obchůdků a butiků, kadeřnictví, dětskou hernu a internetovou místnost. V celém komplexu jsou 2 bazény pro dospělé a dětský bazén (dva v zimních měsících vyhřívané), sluneční terasy s lehátky a slunečníky. Aparthotel připravuje celodenní animační program pro děti i dospělé

Apartmán 60 m2

Velmi vkusně zařízené apartmány Broncemar Beach  mají samostatnou dvoulůžkovou ložnicí, obývací pokoj se sedací soupravou, kuchyňský kout se základním vybavením, televizi se satelitním vysíláním (za poplatek), telefon, trezor, koupelnu s WC, balkon nebo terasu. Maximální obsazenost – 2 dospělé osoby a 2 děti.

Sport:

Tenisový kurt, hřiště na volejbal, dětské hřiště, kulečník.

Obchody:

Nákupní centrum je v těsné blízkosti hotelu.

Pláž u Broncemar Beach :

Aparthotel Broncemar Beach se nachází 200 m od kilometr dlouhého mořského zálivu s pláží Playa de Castillo, ostrov Fuerteventura.

Internetové stránky:

Aparthotel Broncemar Beach

Aktuální popis od CK

Vybavení objektuHotelový komplex připomíná menší městečko s malým náměstím, uličkami a zahradami, nabízí ve dvoupatrových domcích celkem 252 apartmánů (5...

Parametry

Typ ubytování Apartman
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.