Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Sunrise Jandía Resort

Terasovitě vystavěná budova apartmánů Sunrise Jandía Resort  nabízí svým klientům recepci, 240 apartmánů, bar u bazénu, dětský klub, bazén se sladkou vodou pro dospělé a dětský bazén (v zimních měsících vyhřívaný) a sluneční terasu s lehátky i slunečníky. Hotel se nachází na Fuerteventura v Morro Jable.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Sunrise Jandía Resort , budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha Sunrise Jandía Resort :

V nejjižnější části ostrova Fuerteventura - v letovisku Playa de Jandía, 90 km od letiště.

Vybavení objektu Sunrise Jandía Resort :

Terasovitě vystavěná budova apartmánů Sunrise Jandía Resort  nabízí svým klientům recepci, 240 apartmánů, bar u bazénu, dětský klub, bazén se sladkou vodou pro dospělé a dětský bazén (v zimních měsících vyhřívaný) a sluneční terasu s lehátky i slunečníky. Komplex zajišťuje 6x týdně animační program pro děti.

Apartmán (uveden v ceníku – 37,5 m2): Skládá se z obývacího pokoje s dvěma menšími rozkládacími pohovkami, vybaveného kuchyňského koutu, dvoulůžkové ložnice, koupelny s WC a balkonu nebo terasy. K dispozici je televize se satelitními programy, trezor a telefon. Možnost dokoupení výhledu na moře (příplatek uveden v ceníku). Maximální obsazenost – 4 osoby.

Sport:

Dva tenisové kurty s osvětlením, možnost sportovního vyžití na pláži.

Obchody:

Přibližně 500 m od aparthotelu Sunrise Jandía Resort  najdete velké obchodní centrum. Asi deset minut pěšky od hotelu se na hlavní třídě nachází velké množství různých obchůdků, butiků a restaurací.

Pláž u Sunrise Jandía Resort :

Překrásná několik kilometrů dlouhá pláž Playa de Matoral s bílým pískem je vzdálena asi 8 minut chůze od objektu.

Internetové stránky:

Sunrise Jandía Resort

Parametry

Typ ubytování Apartman
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.