Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Iberostar Playa Gaviotas

Osmipatrová budova Iberostar Playa Gaviotas  nabízí celkem 355 moderních a elegantně vybavených pokojů, recepci, výtahy, několik restaurací a barů, saunu, masáže, dětský klub a v zahradě 3 velké bazény (jeden v zimních měsících vyhřívaný) s terasou, lehátky a slunečníky. Každý den je zde připraven bohatý denní i noční zábavný program. Hotel se nachází na Fuerteventura v Playa de Matoral

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Iberostar Playa Gaviotas , budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha:

V jižní části ostrova Fuerteventura, přímo na začátku překrásné 25 km dlouhé písečné pláže, 86 km od letiště.

Vybavení hotelu Iberostar Playa Gaviotas :

Osmipatrová budova Iberostar Playa Gaviotas  nabízí celkem 355 moderních a elegantně vybavených pokojů, recepci, výtahy, několik restaurací a barů, saunu, masáže, dětský klub a v zahradě 3 velké bazény (jeden v zimních měsících vyhřívaný) s terasou, lehátky a slunečníky. Každý den je zde připraven bohatý denní i noční zábavný program.

Standardní pokoj 23 m je plně klimatizovaný, s ledničkou, televizí se satelitními programy včetně hudebních kanálů, telefonem, trezorem, balkonem nebo terasou a koupelnou s WC a vysoušečem vlasů. Standardní pokoj s výhledem na moře je za příplatek (uveden v ceníku). Maximální obsazenost – 3 osoby.

Sport:

Dětské hřiště, stolní tenis, volejbal, posilovna, aerobik, kulečník, squash, lukostřelba, střelba, na pláži možnost potápění nebo vypůjčení windsurfingu a plachetnice.

Obchody u Iberostar Playa Gaviotas :

Ve vzdálenosti asi 15 minut chůze po plážové promenádě je velké množství obchodů, restaurací a barů.

Pláž u Iberostar Playa Gaviotas :

Hotel Iberostar Playa Gaviotas  se nachází přímo na pláži s jemným bílým pískem Playa de Matoral, která je několik set metrů dlouhá.

Internetové stránky Iberostar Playa Gaviotas :

Iberostar Playa Gaviotas

Aktuální popis od CK

Vybavení objektuHotel nabízí celkem 206 pokojů. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, výtahy, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu v celém hotelu,...

Vybavení objektuOsmipatrová budova nabízí celkem 355 pokojů (některé uzpůsobeny pro osoby tělesně postižené). Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí,...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.