Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Sheraton Fuerteventura Beach

Tento luxusní pětipatrový hotel Sheraton Fuerteventura Beach byl otevřen v roce 2006 na FuerteventuraCaleta de Fuste. Svým hostům nabízí 266 pokojů, vstupní halu s recepcí, bar, čtyři restaurace a tři bary, obchod se suvenýry, kadeřnictví, salon krásy, krytý bazén, saunu a parkoviště. V zahradě je soustava několika propojených bazénů (z toho dva vyhřívané), dětské brouzdaliště, bar u bazénu, lehátka a slunečníky. Pro celkovou relaxaci je možné využít nabídku Hesperides Thalasso & Spa.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Sheraton Fuerteventura Beach, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha Sheraton Fuerteventura Beach:

Na východním pobřeží ostrova Fuerteventura, 8 km od letiště a15 km od hlavního města Puerto del Rosario, přímo u světlé písečné pláže, v blízkosti golfového hřiště.

Vzdálenosti od golfových hřišť: 2,5 km Fuerteventura Golf Club, 54 km Las Playitas Golf, 3 km Golf Club Salinas de Antigua, 74 km Academia de Golf La Pared a Jandía Golf Club přibližně 90 km.

Vybavení hotelu Sheraton Fuerteventura Beach:

Tento luxusní pětipatrový hotel Sheraton Fuerteventura Beach byl otevřen v roce 2006. Svým hostům nabízí 266 pokojů, vstupní halu s recepcí, bar, čtyři restaurace a tři bary, obchod se suvenýry, kadeřnictví, salon krásy, krytý bazén, saunu a parkoviště. V zahradě je soustava několika propojených bazénů (z toho dva vyhřívané), dětské brouzdaliště, bar u bazénu, lehátka a slunečníky. Pro celkovou relaxaci je možné využít nabídku Hesperides Thalasso & Spa.

Standardní pokoj (50,49 m2): Luxusně zařízený dvoulůžkový pokoj je klimatizován. V základním vybavení má telefon, možnost internetového připojení, televizi se satelitními programy, trezor, vybavenou koupelnu (vana i prosklený sprchový kout) s WC, privátní balkon s výhledem na moře. Maximální obsazenost - 3 osoby.

Junior suite (71 m2): Vybavení je shodné jako u standardního pokoje, ale s větším důrazem na vybavení pro rodiny s dětmi. V koupelně je jacuzzi a prosklený sprchový kout, terasa má výhled na moře. Maximální obsazenost – 2 dospělé osoby a 2 děti.

Sport:

Tenisový kurt, kulečník, posilovna, v těsné blízkosti osmnáctijamkové golfové hřiště (snížené green fee).

Obchody:

Nejbližší možnost nakoupit je v moderním centru v těsné blízkosti hotelu.

Pláž u Sheraton Fuerteventura Beach:

Přímo u hotelu Sheraton Fuerteventura Beach se nachází uměle vytvořená pláž s jemným světlým pískem a pozvolným vstupem do moře. Větší pláž je vzdálená asi 2 km, ve středisku El Castillo.

Internetové stránky:

Sheraton Fuerteventura Beach

Aktuální popis od CK

Vybavení objektuTento luxusní pětipatrový hotel nabízí 266 pokojů. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu, 3...

AbstraktPřímé lety bez přestupuHotelVstupní hala, recepce, hotelová restaurace, 3 à la carte restaurace, bar v lobby a u bazénu, WiFi zdarma na recepci,...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.