Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Riu Palace Tres Islas

Hotel nabízí svým klientům celkem 375 pokojů, recepci, restaurace a bary, Wi-Fi připojení na internet, kadeřnictví, několik obchůdků, saunu (zdarma) a masáže, klubovnu, dětský klub a minimarket. V zahradě se nacházejí 2 velké bazény (jeden v zimních měsících vyhřívaný), dětský bazén (v zimních měsících vyhřívaný), sluneční terasa s lehátky, slunečníky a převlékacími kabinkami a sluneční terasa s vířivkou. Hotel se nachází na Fuerteventura v letovisku Corralejo.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Riu Palace Tres Islas, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od

Poloha Riu Palace Tres Islas:

Na severním pobřeží Fuerteventura, v oblíbeném letovisku Corralejo, 35 km od letiště.

Vybavení objektu Riu Palace Tres Islas:

Pětipatrový hotel Riu Palace Tres Islas zrekonstruovali v roce 2007. Nabízí svým klientům celkem 375 pokojů, recepci, restaurace a bary, Wi-Fi připojení na internet, kadeřnictví, několik obchůdků, saunu (zdarma) a masáže, klubovnu, dětský klub a minimarket. V zahradě se nacházejí 2 velké bazény (jeden v zimních měsících vyhřívaný), dětský bazén (v zimních měsících vyhřívaný), sluneční terasa s lehátky, slunečníky a převlékacími kabinkami a sluneční terasa s vířivkou. Hotel připravuje pro klienty určité dny v týdnu „živý“ zábavný program.

Standardní pokoj (24 m2): Dvoulůžkový pokoj je klimatizovaný a velmi elegantně zařízený. Je vybaven telefonem, televizí se satelitními a hudebními kanály, minibarem, trezorem, koupelnou s WC, bidetem a vysoušečem vlasů, balkonem (kromě jednolůžkových pokojů). Pokoje s výhledem na moře jsou za příplatek (uveden v ceníku). Maximální obsazenost - 3 osoby.

Sport:

Tělocvična (zdarma), stolní tenis, 4 osvětlené tenisové kurty s umělým povrchem (tenisová škola), kulečník, veškeré vodní sporty včetně windsurfingu lze provozovat na pláži.

Obchody:

Velká obchodní centra se nacházejí v centru městečka Corralejo, které je vzdáleno asi 5 km od hotelu Riu Palace Tres Islas (jezdí do něj autobus). Autobusová zastávka je 300 m od hotelu.

Pláž u Riu Palace Tres Islas:

Přímo u hotelu Riu Palace Tres Islas se nachází překrásná pláž Playa de Corralejo s bílým pískem.

Internetové stránky:

Riu Palace Tres Islas

Aktuální popis od CK

PolohaNa severním pobřeží, 35 km od letiště, v oblíbeném letovisku Corralejo.Vybavení objektuHotel v jedné pětipatrové budově nabízí celkem 372 pokojů....

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od