Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

La Marquesina Hotel Boutique

Hotel se nachází v severní části ostrova Fuerteventura v centru letoviska Corralejo. Pláž s jemným světlým pískem je přímo před hotelem. V okolí hotelu se nachází různé obchody, bary a restaurace.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili La Marquesina Hotel Boutique, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Vybavení hotelu La Marquesina Hotel Boutique

Hotel La Marquesina Hotel Boutique nabízí celkem 18 pokojů. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu ve společných prostorech, bar, kavárna, výtah. Na sluneční terase se nachází bazén  s lehátky a slunečníky.

Stravování

Dle ck: Snídaně jsou formou švédských stolů v hotelové restauraci.

Obchody

V okolí hotelu La Marquesina Hotel Boutique se nachází různé obchody, bary a restaurace.

Pláž u hotelu La Marquesina Hotel Boutique

Pláž s jemným světlým pískem je přímo před hotelem.

Poloha

V severní části ostrova, 40 km od letiště, v centru Corralejo. Hotel akceptuje pouze hosty starší 18 let.

Kvůli poloze není možné zajet autobusem přímo před hotel (zastávka je cca 200 m od hotelu). Klientů doporučujeme objednat individuální transfer.

Aktuální popis od CK

Vybavení objektuHotel nabízí celkem 18 pokojů. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu ve společných prostorech,...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.