Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Brisamar

V hotelu je 110 apartmánů rozmístěných v dvoupatrových budovách, recepce, směnárna, snack-bar, kavárna s možnost připojení na internet, restaurace, prádelna, služba lékaře, lékárna, obchod a půjčovna automobilů. V centrální zóně komplexu naleznete bazén s jacuzzi pro dospělé a jeden dětský bazén (oba dva se slanou vodou), bar u bazénu a dětský park. Hotel se nachází na Fuerteventura v letovisku Corralejo.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Brisamar, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha Brisamar:

Na severní části ostrova Fuerteventura v centru malebného přístavu a letoviska Corralejo, 35 km od letiště.

Vybavení objektu Brisamar:

V hotelu je 110 apartmánů rozmístěných v dvoupatrových budovách, recepce, směnárna, snack-bar/kavárna (možnost připojení na internet), restaurace, prádelna, služba lékaře, lékárna, obchod a půjčovna automobilů. V centrální zóně komplexu naleznete bazén s jacuzzi pro dospělé a jeden dětský bazén (oba dva se slanou vodou), bar u bazénu a dětský park.

Apartmán (48 m2): Dvoulůžková ložnice, obývací pokoj s odděleným kuchyňským koutem, přímá telefonní linka, televize se satelitním vysíláním, trezor, koupelna s WC, balkon nebo terasa s výhledem na bazén nebo do zahrady. Maximální obsazenost - 3 osoby.

Sport:

Aparthotel nabízí 2 tenisové kurty (jeden s nočním osvětlením), 2 hřiště na squash, stolní tenis, kulečník a půjčovnu kol.

Stravování:

Program all inclusive je poskytován formou švédských stolů v klimatizované hotelové restauraci.

Obchody:

Řadu obchodů, restaurací a barů najdete v centru městečka Corralejo, které je vzdáleno asi 150 m od Brisamar.

Pláž u Brisamar:

Nejbližší pláž La Galeraje je vzdálena přibližně 400 m, 1,5 km od komplexu začínají 3 km dlouhé písečné pláže a duny Dunas Corralejo, ke kterým jezdí pravidelné autobusové linky (zastávka přibližně 70 m od komplexu).

Internetové stránky:

Brisamar

Parametry

Typ ubytování Apartman
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.