Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Corralejo Beach

Hotel Corralejo Beach se nachází v severní části ostrova Fuerteventura, 40 km od letiště, v centru letoviska Corralejo. V roce 2008 byl hotel kompletně rekonstruován a nyní nabízí 118 hezkých pokojů a 13 apartmánů. Písečná pláž je asi 150 metrů od hotelu.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Apartman
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Corralejo Beach, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Corralejo Beach

Hotel Corralejo Beach se nachází v severní části ostrova Fuerteventura, 40 km od letiště, v centru letoviska Corralejo.

Vybavení hotelu:

Hotel Corralejo Beach byl kompletně rekonstruován v roce 2008. Ve členité dvoupatrové budově je 118 pokojů, 13 apartmánů, vstupní hala s recepcí, televizní místnost, restaurace, 3 konferenční sály (až 200 osob), prádelna. Recepce zajišťuje informační servis, rezervace hlídání dětí (min. 24 hod. předem). Ve veřejných prostorách hotelu Wi-Fi připojení k internetu. Na centrální terase hotelu Corralejo Beach je bazén pro dospělé (v zimních měsících vyhřívaný) s oddělenou částí pro děti, sluneční terasa s lehátky, slunečníky a bar.

Junior suite (30 m2):

Dvoulůžková ložnice je dispozičně spojena s obytnou částí. Ve vybavení je klimatizace, rozkládací pohovka, telefon, trezor, lednička, LCD televize se satelitními programy, možnost kabelového připojení na internet, koupelna s WC. Každý má balkon nebo terasu.
Maximální obsazenost – 3 osoby.

Apartmán (55 m2):

Samostatná dvoulůžková ložnice je oddělena od obytné části dveřmi. Obývací pokoj s pohovkou má integrovaný zařízený kuchyňský kout s ledničkou, telefon, trezor, LCD televizi se satelitními programy, možnost kabelového připojení na internet, koupelnu s WC a balkon.
Maximální obsazenost – 3 osoby.

Suite (35 m2):

Samostatná dvoulůžková ložnice je oddělena od obytné části dveřmi. Ve vybavení je klimatizace, rozkládací pohovka, telefon, trezor, lednička, LCD televize se satelitními programy, na vyžádání kabelové připojení na internet, koupelna s WC a malý balkon.
Maximální obsazenost - 3 osoby nebo 2 dospělé osoby a 2 děti (doporučujeme 2. Dítě max. do 7 let).

Sport:

Kulečník u bazénu. Přibližně 1 km od komplexu se nachází oblíbený vodní park Baku.

Stravování:

Dle zájezdua CK, polopenze je podávána formou švédských stolů v hotelové restauraci s nabídkou místní i mezinárodní kuchyně. Za příplatek je možné objednat plnou penzi.

Obchody:

Hotel Corralejo Beach je situován téměř v centru střediska Corralejo s různými obchody, restauracemi a bary. Větší nákupní centrum Atlantico je asi 100 m od hotelu.

Pláž u hotelu Corralejo Beach:

Písečná pláž Corralejo se světlým pískem a pozvolným vstupem do moře je přibližně 150 m od hotelu, písečné duny v přírodní rezervaci Dunas de Corralejo necelých 5 km.

Internetové stránky

Hotel Corralejo Beach

Aktuální popis od CK

Vybavení objektuHotel nabízí celkem 115 pokojů.Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu (na recepci), restaurace,...

Parametry

Typ ubytování Hotel, Apartman
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.