Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Oasis Papagayo

Celý komplex Oasis Papagayo  má celkem 381 apartmánů. Najdete zde recepci, směnárnu, možnost internetového připojení, 2 restaurace, 3 bary, půjčovnu automobilů a motorek, obchod, masáže. V zahradě jsou 2 bazény se slanou vodou (jeden je v zimních měsících vyhřívaný), 1 se sladkou vodou, dětský bazén, jacuzzi a 3 dětská hřiště. Kvalifikovaní animátoři připravují pro děti celodenní zábavné a sportovní programy. Hotel se nachází na Fuerteventura v letovisku Corralejo.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Oasis Papagayo , budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha:

Na severu ostrova Fuerteventura v letovisku Corralejo, 36 km od letiště.

Vybavení objektu Oasis Papagayo :

Celý komplex Oasis Papagayo  má celkem 381 apartmánů. Najdete zde recepci, směnárnu, možnost internetového připojení, 2 restaurace, 3 bary, půjčovnu automobilů a motorek, obchod, masáže. V zahradě jsou 2 bazény se slanou vodou (jeden je v zimních měsících vyhřívaný), 1 se sladkou vodou, dětský bazén, jacuzzi a 3 dětská hřiště. Kvalifikovaní animátoři připravují pro děti celodenní zábavné a sportovní programy.

Apartmán (uveden v ceníku – 60 m2): Sestává z dvoulůžkové ložnice, obývacího pokoje, vybavené kuchyně (toustovač, mikrovlnná trouba, lednička atd.), televize (za poplatek), trezoru, koupelny s vanou a WC a terasy nebo balkonu. Maximální obsazenost – 2 dospělé osoby a 2 děti.

Sport:

Víceúčelové hřiště (fotbal, basketbal), paddel , tenisový kurt, hřiště na volejbal, tělocvična a půjčovna kol na recepci.

Obchody:

Nákupní galerie Papagayo (parfumerie, butik, občerstvení, bowling) je přímo u komplexu.

Pláž u Oasis Papagayo :

Pláž Corralejo se světlým pískem se nachází přibližně 1,7 km od hotelu Oasis Papagayo , známé písečné duny Dunas Corralejo asi 2,5 km (25 minut pěší chůze od hotelového komplexu). Na pláž jezdí od hotelu placený autobus.

Internetové stránky:

Oasis Papagayo

Aktuální popis od CK

Vybavení objektuKomplex nabízí celkem 381 apartmánů (4 uzpůsobeny pro osoby tělesně postižené) umístěných do patrových domků rozsáhlé tropické zahrady (10...

Parametry

Typ ubytování Apartman
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.