Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Barceló Jandía Club Premium

Moderně vybavený hotel Barceló Jandía Club Premium , který je součástí resortu Barceló Jandía Playa se nachází na jihu ostrova Fuerteventura, v oblasti Playa de Jandía. Hostům jsou k dispozici služby obou hotelů, včetně společného prostranství. Využívat mohou 6 bazénů, restaurace, lázně se saunou, jacuzzi, vyhřívaný bazén i posilovnou.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Barceló Jandía Club Premium, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Barceló Jandía Club Premium

 Hotel Barceló Jandía Club Premium se nachází na jihu ostrova, 90 km od letiště, v oblasti Playa de Jandía

Vybavení hotelu Barceló Jandía Club Premium

Tento samostatný hotel vznikl jako součást komplexu Barceló Jandía Playa. Má samostatnou vstupní halu s recepcí a nabízí nový koncept exkluzivních služeb hotelového řetězce Barceló (jen pro dospělé), maximální komfort a relaxaci s konceptem „B-Room“ (prostorné a moderní pokoje, kde moderní design a technologie nabízí luxus, soukromí a odpočinek). Hosté hotelu Barceló Jandía Club Premium mají neomezený přístup k zařízení obou sousedních hotelů (Barceló Jandía Playa a Barceló Jandía Mar), 6 bazénů, restaurace, mohou relaxovat v hotelových lázních se saunou, jacuzzi, vyhřívaným bazénem a posilovnou atd. Navíc mají k dispozici luxusní restauraci á la carte, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu, denní bar, soukromý bazén (v zimních měsících vyhřívaný), jacuzzi a sluneční terasu s postelemi „Bali“.

Standardní pokoj – De Luxe (uveden v ceníku – 38 m2): Prostorný a moderně zařízený dvoulůžkový pokoj je plně klimatizovaný. Ve vybavení má stropní ventilátor, ledničku, zařízení na čaj a kávu, telefon, 32 „LCD televizi se satelitními programy, hosté mají VIP servis: rychlý check-in při příjezdu, větší výběr nápojů v barech a restauracích, denní tisk, pozdější check out (zdarma, na vyžádání) při odjezdu. V koupelně je dešťová sprcha, telefon, WC, vysoušeč vlasů a župany. Balkon nebo terasa má výhled na bazén nebo na moře (v některých obdobích výhled na moře za příplatek).

Maximální obsazenost – 3 osoby starší 18 let.

Stravování

Dle CK. Program all inclusive mohou hosté čerpat ve všech restauracích komplexu, kde jsou snídaně, obědy a večeře formou bufetu. V exkluzivní restauraci El Rincón de Jandía jsou večeře formou a la carte menu. Program all inclusive zahrnuje plnou penzi, lehké občerstvení a alkoholické i nealkoholické nápoje během dne, navíc volnou konzumaci některých alkoholické nápojů mezinárodních značek.

Internetové stránky: www.barcelo.com

Aktuální popis od CK

Vybavení objektuTento samostatný hotel vznikl jako součást komplexu Occidental Jandía Playa. Má privátní vstupní halu s recepcí a nabízí nový koncept...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.