Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Elba Palace Golf

Hotel Elba Palace Golf  postavili ve stylu typické kanárské architektury, má dřevěné balkony a patia uvnitř hotelu jsou osázená palmami a dalšími exotickými rostlinami. Svým klientům nabízí 2 restaurace, vinný sklípek, piano bar, obchod s golfovým vybavením, půjčovnu aut, knihovnu, saunu, parní lázně i jacuzzi. V nabídce hotelu jsou i bezbariérové a nekuřácké pokoje. V hotelové zahradě je velký v zimních měsících vyhřívaný bazén, dětský bazén a sluneční terasa s lehátky a slunečníky. Hotel se nachází na Fuerteventura v Costa Antigua.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Elba Palace Golf , budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha Elba Palace Golf 

V jihovýchodní oblasti ostrova Fuerteventura, přibližně 8 km od letiště, 13 km od Puerto del Rosario a 35 km od písečných dun Corralejo.

Hotel Elba Palace Golf stojí přímo u golfového hřiště Fuerteventura Golf Club a je současně i jeho klubovým hotelem. Vzdálenosti od golfových hřišť: Golfové hřiště Golf Club Salinas de Antigua je vzdáleno 5 km, Las Playitas Golf asi 55 km a Academia de Golf La Pared pak 69 km a Jandía Golf Club 86 km.

Vybavení hotelu:

Hotel Elba Palace Golf  postavili ve stylu typické kanárské architektury, má dřevěné balkony a patia uvnitř hotelu jsou osázená palmami a dalšími exotickými rostlinami. Svým klientům nabízí 2 restaurace, vinný sklípek, piano bar (hraje tu živá hudba, nebo jsou k vidění show profesionálních bavičů), obchod s golfovým vybavením, půjčovnu aut, knihovnu, saunu, parní lázně, jacuzzi, několik konferenčních místností a možnost připojení na internet. V nabídce hotelu jsou i bezbariérové a nekuřácké pokoje. V hotelové zahradě je velký v zimních měsících vyhřívaný bazén, dětský bazén a sluneční terasa s lehátky a slunečníky.

Standardní pokoj (uveden v ceníku – 36 m2): Luxusně vybavený dvoulůžkový pokoj má klimatizaci, je vybaven přímou tel. linkou, minibarem, televizí se satelitními programy, DVD a CD přehrávačem, trezorem a koupelnou se sprchou, vysoušečem vlasů a WC. Každý pokoj má balkon nebo terasu. Pokoj s výhledem na golfové hřiště je za příplatek (uveden v ceníku).  Maximální obsazenost – 3 osoby.

Sport:

V hotelu Elba Palace Golf  je tenisový kurt a posilovna, můžete využít i nabídku na surfování nebo potápění. V nedalekém obchodním centru lze hrát bowling.

Golf:

Vzhledem k tomu, že je hotel současně i klubovým hotelem, zajišťuje pro své hosty kompletní servis všech golfových služeb.

Obchody u Elba Palace Golf :

Asi 1,5 km od hotelu bylo vybudováno moderní obchodní centrum Atlántico. Obchody a restaurace najdete i necelé 2 km od hotelu v městečku Caleta de Fuste.

Pláž:

Přibližně 2 km od hotelu Elba Palace Golf  (v městečku Caleta de Fuste) leží písečná pláž Playa de Castillo se světlým pískem. Hotel na ni zajišťuje dopravu.

Internetové stránky:

Elba Palace Golf

Aktuální popis od CK

Vybavení objektuHotel je postaven ve stylu typické kanárské architektury, má dřevěné balkony a patia uvnitř hotelu, osázená palmami a celkem 61 pokojů...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.