Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Cordial Mogán Playa

Hotel Cordial Mogán Playa má celkem 487 pokojů obklopených subtropickou zahradou. V areálu naleznete 3 restaurace, bary, diskotéku, relaxační centrum poskytující mimo jiné různé druhy masáží. V zahradě jsou 2 bazény (jeden v zimních měsících vyhřívaný), bazén pro děti, terasu na slunění s lehátky, jacuzzi a dětský klub (děti 4 – 12 let). Hotel nabízí denní i večerní animační program. Hotel se nachází na ostrově Gran Canaria v letovisku Mogán.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Cordial Mogán Playa, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha:

Na jihovýchodním pobřeží ostrova Gran Canaria v městečku Mogán, které je díky svému malebnému přístavu nazýváno „kanárskými Benátkami“, 62 km od letiště.

Vybavení objektu Cordial Mogán Playa:

Hotel Cordial Mogán Playa má celkem 487 pokojů obklopených subtropickou zahradou. V areálu naleznete 3 restaurace, bary, diskotéku, relaxační centrum poskytující mimo jiné různé druhy masáží. V zahradě jsou 2 bazény (jeden v zimních měsících vyhřívaný), bazén pro děti, terasu na slunění s lehátky, jacuzzi a dětský klub (děti 4 – 12 let). Hotel nabízí denní i večerní animační program.

Standardní pokoj (uveden v ceníku – 26 m2): Dvoulůžkový klimatizovaný pokoj má ve svém vybavení telefon, minibar, trezor, televizi se satelitními programy, koupelnu s WC a terasou nebo balkonem. Maximální obsazenost – 2 dospělé osoby a 1 dítě.

Junior suite (příplatek uveden v ceníku – 33 m2): Je vybaven shodně jako standardní pokoj, ale je prostornější. Dvoulůžková ložnice je oddělena od obývacího pokoje dveřmi. Maximální obsazenost - 2 dospělé osoby a 1 dítě.

Sport:

Posilovna, kurt na tenis a squash, sportovní hřiště, stolní tenis. Golfová hřiště v okolí.

Obchody:

V okolí hotelu je několik obchůdků, restaurací a vináren.

Pláže u Cordial Mogán Playa:

Přibližně 5 min. chůze od hotelu se nachází světlá písečná pláž i sportovní přístav.

Internetové stránky:

Cordial Mogán Playa

Aktuální popis od CK

Vybavení objektuHotel postavený ve stylu vesnice z Kanárských ostrovů nabízí celkem 487 pokojů. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, několik výtahů,...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.