Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Dunas don Gregory

Plně klimatizovaný osmipatrový hotel Dunas don Gregory s krásným výhledem na pláž Las Burras nabízí celkem 244 pokojů (230 dvoulůžkových, 14 Duplex-Suite), mramorovou recepci, 4 výtahy, konferenční sál, restaurace, bar, butiky, dětský park a masáže. Na terase u hotelové zahrady najdete v zimních měsících vyhřívaný bazén se sladkou vodou, lehátka, slunečníky a oddělenou terasu pro nudisty. Tým animátorů zajišťuje denní i večerní program. Hotel se nachází na ostrově Gran Canaria v letovisku San Agustín.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Apartman
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Dunas don Gregory , budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha Dunas don Gregory:

Přímo u moře v klidné jižní části ostrova Gran Canaria, 4 km od největšího letoviska Playa del Inglés, 26 km od letiště. Hotel má krásný výhled na pláž Las Burras.

Vybavení objektu:

Plně klimatizovaný osmipatrový hotel Dunas don Gregory s krásným výhledem na pláž Las Burras nabízí celkem 244 pokojů (230 dvoulůžkových, 14 Duplex-Suite), mramorovou recepci, 4 výtahy, konferenční sál, restaurace, bar, butiky, dětský park a masáže. Na terase u hotelové zahrady najdete v zimních měsících vyhřívaný bazén se sladkou vodou, lehátka, slunečníky a oddělenou terasu pro nudisty. Tým animátorů zajišťuje denní i večerní program.

Standardní pokoj – typ „A“ (35 m2): Elegantně zařízený a plně klimatizovaný dvoulůžkový pokoj má ve svém vybavení televizi se satelitními programy, přímou telefonní linku, rádio, minibar, trezor, koupelnu s WC i vysoušečem vlasů a balkon. Umístění je v přízemí hotelu s orientací do zahrady. Maximální obsazenost – 3 osoby.

Standardní pokoj – typ „B“ (35 m2): Vybaven shodně jako standardní pokoj s balkonem nebo terasou. Umístění je v 1. - 8. patře hotelu, s orientací směrem k moři. Maximální obsazenost – 3 osoby. 

Junior suite (40 m2): Dvoupatrové apartmány se nachází v 8. patře. Ve spodní části je obývací pokoj s lodžií, v patře ložnice s oknem a koupelna. Apartmán je vybaven koberci, televizí se satelitními programy, trezorem, minibarem (na vyžádání) a koupelnou s WC a vysoušečem vlasů. Maximální obsazenost – 2 dospělé osoby a 2 děti.

Sport:

Stolní tenis, šipky, venkovní šachy, kulečník, petanque, 2 kurty na tenis s nočním osvětlením, stolní fotbal, malá posilovna.

Stravování:

Dle ck: Jídlo je podáváno v hotelové restauraci formou bufetu nebo výběrem z menu servírovaného ke stolu. Za příplatek (uveden v ceníku) hotel nabízí program all inclusive.

Obchody:

V blízkosti hotelu se nachází jedno z největších obchodních center v San Agustínu.

Pláž u Dunas don Gregory:

Hotel stojí přímo u písečné pláže s tmavým pískem Playa de Las Burras, kam se hosté dostanou z hotelové zahrady.

Internetové stránky:

Dunas don Gregory

Aktuální popis od CK

Vybavení objektuDevítipatrový hotel byl renovovaný v létě 2017 a nabízí celkem 243 pokojů. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, 4 výtahy,...

HotelVstupní hala, recepce, výtahy, restaurace, bar u bazénu, WiFi zdarma; za poplatek půjčovna aut. Sluneční terasa s bazénem (v zimě vyhřívaný), infinity...

StřediskoSan AugustínPolohaHotel se nachází u přímořské promenády s bary, restauracemi a nákupním centrem, cca 3 km od Playa del Inglés, cca 4,5 km od...

Parametry

Typ ubytování Hotel, Apartman
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.