Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Sheraton Salobre Golf Resort & Spa

Luxusní dvoulůžkový pokoj má ve vybavení digitální telefon, internetové připojení (za poplatek), televizi se satelitními programy, rádio, trezor, minibar, kávovar, klimatizaci a kompletně vybavenou koupelnu s WC a vysoušečem vlasů. Každý pokoj má vlastní balkon nebo terasu. Hotel je ve středisku Urbanización Salobre Golf na ostrově Gran Canaria.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Apartman
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Sheraton Salobre Golf Resort & Spa , budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha Sheraton Salobre Golf Resort & Spa :

Na jižní straně ostrova Gran Canaria, 62 km od hlavního města Las Palmas, 56 km od letiště, Puerto Mogán je vzdáleno 24 km.

Urbanisación Salobre Golf - Golfové hřiště Salobre Golf je necelých 100 m od hotelu. Vzdálenosti od ostatních golfových hřišť: 67 km Real Club de Golf de Las Palmas, 60 km El Cortijo Club del Campo, 60 km Oasis Golf, 7 km Campo de Golf de Maspalomas, 9 km Anfi Tauro Golf, 8 km Lopesan Meloneras Golf, 60 km Las Palmeras Golf Sport Urban Resort.

Vybavení Sheraton Salobre Golf Resort & Spa :

Moderní hotel z roku 2006, má celkem 313 pokojů (podle výběru hostů kuřácké i nekuřácké), klimatizovanou vstupní halu s recepcí a 10 výtahů. Recepce hotelu zajišťuje informační servis, pronájem aut a za poplatek i možnost připojení na internet. V Sheraton Salobre Golf Resort & Spa  jsou 3 restaurace, 4 bary, kavárna, novinový stánek, kadeřnictví, herna, 6 konferenčních místností, prádelna, půjčovna kol a termální lázně Aloe SPA (termální bazén, jacuzzi, sauna, masáže, léčebné procedury).
V hotelové zahradě je dětské hřiště a dětský klub, 7 bazénů (v zimních měsících vyhřívané), 1 dětský bazén a sluneční terasa s barem, lehátky i slunečníky volně k dispozici.

Standardní pokoj (42 m2): Luxusní dvoulůžkový pokoj má ve vybavení digitální telefon, internetové připojení (za poplatek), televizi se satelitními programy, rádio, trezor, minibar, kávovar, klimatizaci a kompletně vybavenou koupelnu s WC a vysoušečem vlasů. Každý pokoj má vlastní balkon nebo terasu. Maximální obsazenost - 2 dospělé osoby a 1 dítě do 2 let. Junior suite (příplatek uveden v ceníku – 84 m2): Každý pokoj má oddělenou část na spaní, jinak je vybaven stejně jako standardní pokoj. Maximální obsazenost - 4 dospělé osoby.

Sport:

Hosté Sheraton Salobre Golf Resort & Spa  si mohou zahrát kulečník a padel nebo využít hotelovou tělocvičnu.

Golf:

Hotel poskytuje golfistům speciální servis a nabízí skvělé zařízení, kde se dá odpočívat po intenzivní hře.

Obchody:

Nakupovat je možné poblíž hotelu, větší obchody a restaurace jsou v turistickém centru Maspalomas vzdáleném přibližně 13 km od hotelu.

Pláž Sheraton Salobre Golf Resort & Spa :

Největší písečné duny ostrova Dunas Maspalomas jsou přibližně 13 km od hotelu. Na pláž Melonares Beach je to 8 km.

Internetové stránky:

Sheraton Salobre Golf Resort & Spa

Parametry

Typ ubytování Hotel, Apartman
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.